Audius Token, TikTok partnerliğinin ardından %150 artış yaşadı! – Hardware Plus

Audius Token, TikTok partnerliğinin ardından %150 artış yaşadı! – Hardware Plus

Audius’un kültürel medya devi TikTok entegrasyonu, kişiye özel tokenı AUDIO’ya önemli bir artış yaşattı. Audius, gizlice şarkılar sanatçılarına ürünlerini merkeziyetsiz olarak dağıtma imkanı sunuyor. TikTok’tan itibaren kim hamle aracılığıyla merkeziyetsiz platformların alaka kazanması bekleniyor.

TikTok aracılığıyla tuğla kuruluş tabanlı şarkılar sistem ortaklığı!

AUDIO’nun fiyatı, TikTok partnerliğinin açıklanmasının ardından ancak daha 24 kol saati geçmemişken %150 artış yaşadı. Binance platformunda dün gece kendisine 1.6 para seviyelerinden müşteri bulan AUDIO, fiyatını 4 doların üstüne çıkarmayı başarmıştı. Yine de daha sonradan itibaren satışların artması yanı sıra kazanç almalarla yaşanan düzeltmede fiyatı düşerek ne zaman itibariyle 3.2 para seviyesine geriledi. Tabi ki AUDIO’nun TikTok aracılığıyla birbirleriyle attığı kim teknik, fiyatını tekrardan tarihinin en uzun seviyesi olan 5 dolara çıkarmayı başaramadı.

Audius, bünyesindeki sanatçıları TikTok’un aylık 732 bin kesinlikle kullanıcısıyla buluşturmaya planlama. Kombinasyon aracılığıyla Audius, TikTok’un orjinal gürültü yanı sıra müziklerin 3 üncü şenlik uygulamalardan TikTok ekosistemine sorunsuz bir stil getirilmesini sağlayan Sound Kit SDK’sına erişim elde edin hakkı ödünç almak eden başlangıçta partnerlerden bir birey kesinlikle olacak. Kim son zamanlarda kalite aracılığıyla de Audius sanatçıları, kişiye özel parçalarını TikTok’a açıkça getirebilecek yanı sıra bu nedenle kültürel medya devi TikTok’un kapsamlı bireysel kitlesi kim parçaları alarak kişiye özel videolarında kullanabilecek.

Audius kurucusu Roneil Rumburg konuyla endişeli şu sözleri kullandı:

“Bu gece itibariylke şarkıları TikTok’a sokmak için uygulanan şirket akışı nispeten külfetli etkinlik. Ayrıca bunu cesaretini kırma için bazı sanatçılar telefonlarını laptoplarının hoparlörüne dayayarak TikTok için sesleri düzeltmek tarih etme yoluna kesinlikle olacak. Audius entegrasyonu aracılığıyla Audius ileri içeriği keşfedildi sanatçılar bir tıklama aracılığıyla içeriklerini TikTok’a getirebilecekler.”

Audius sistem hatırı sayılır bir geçmişe kurucu yanı sıra kim tarihsel olarak bünyesine son derece büyük sanatçılar katmış durumda. Kim sanatçılar orta Skrillex, Deadmau5, The Stafford Brothers, 3LAU, Alina Baraz seç isimler de bulunuyor. Kim isimlerin bir çoğunluğu için de kim kripto dünyasına başlangıçta adımları kesinlikle değil. Örneğin Deadmau5, sonuçlandırmak aylarda NFT dünyasında son derece kesinlikle. Başarıyla geçti Seçim’ta Deadmau5, Worldwide Asset eXchange aracılığıyla partnerlik yaparak birbirleriyle 100 birçok bin para değerinde bir NFT koleksiyonu çıkardılar. Aynı şekilde kendi başına yine Mythical Games aracılığıyla oynaması bedava oyunları Blankos Block Party aktivite için ortaklıklarını açıklamıştı.

TikTok’tan itibaren kim teknik aracılığıyla hem TikTok, platformundaki içeriği arttıracak hem de gizlice müzisyenler ürünlerini kapsamlı kitlelere ulaştırabilecek seç gözüküyor. Merkeziyetsiz platformlar için kim işbirliği son derece büyük. Merkeziyetsiz şarkılar platformlar aracılığıyla bütün tasarımcı içeriği oluşturan gizlice sanatçıları aşağıda ezen önemli prodüksiyon şirketleri aradan çıkartılmış etkinlik. Çeşitli diğer alandaki merkeziyetsiz oluşumlar da sanatçılara yanı sıra insanlara bağımsızlık sağlayarak kitlelere daha basit ulaşmasını sağlıyor. Programcı içeriği sömürerek gelişmekte eş bir titan haline gelmiş önemli şirketlere de kim sayede bir zing vurulmuş etkinlik. Gelecekte de Audius seç merkeziyetsiz platformların ekstra yaygınlaşarak içeriği üreten kişinin daha kullanışlı konuma gelmesi bekleniyor.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir


İzliyorsun: Audius Token, TikTok partnerliğinin ardından %150 artış yaşadı! – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply