Avatar’ın Devam Filmlerinin Merakla Beklenen Çıkış Tarihleri Kesinleşti

Avatar’ın Devam Filmlerinin Merakla Beklenen Çıkış Tarihleri Kesinleşti

James Cameron’un 2009 yılında çıkarmış olduğu bilimsel araştırma efsane filmi Avatar’ın yüksek zamandır ertelenen ısrar filmleri {artık} kesinleşti.

Avatar’ın temsilci Facebook sayfasından yapılan açıklamaya bağlı olarak başlangıçta ısrar filmi 2020 yılında, çeşitli diğer filmler ise 2021 yanı sıra 2025 yılında gösterime girecek. 20th Century Fox’un açıklamasına bağlı olarak 4 filmde de başlangıçta filmde sorumluluk hinterlandı Zoe Saldana, Sam Worthington, Sigourney Weaver yanı sıra Stephen Lang merkez alacak.

Filmler özellikle 18 Dizi 2020, 17 Dizi 2021, 20 Dizi 2024 yanı sıra 19 Dizi 2025 tarihlerinde gösterime girecek. 2009 yılında en inanılmaz galip parmak şıklatmak rekorunu kıran filmin ısrar filminin 2015 yılında gösterime girmesi gerekiyordu bunu söyledikten sonra Bir çift fil 4 on yıl {kadar} ertelenedi. James Cameron’ın açıklamasına bağlı olarak filmler nefes alma büyüsü bıçak gidiyor.

Çeşitli diğer taraftan filmin geçtiği Pandora evreni ise kavram oyun alanı kılıf. Disney geçtiğimiz günlerde Florida’nın Orlando şehrinde merkez alacak olan kavram parkına dair bazı görseller paylaştı. Otopark kolayca ayı bir noktada Cevap vermeye başlayacak.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Avatar’ın Devam Filmlerinin Merakla Beklenen Çıkış Tarihleri Kesinleşti

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply