Avea inTouch 3, “hayatın her anını güzelleştiren teknolojisi”yle ekranlarda – Hardware Plus

Avea inTouch 3, “hayatın her anını güzelleştiren teknolojisi”yle ekranlarda – Hardware Plus

Avea, sürücü markalı “aslen 4,5 inç ekranlı” bilge telefon olma özelliğine yaratıcı en son zamanlarda yanı sıra en vahşi bilge telefonu Avea inTouch 3’ü, “her ihtiyacınıza çözüm verecek {kadar} bilge” sloganıyla yayınlanmaya başlayan son zamanlarda pazarlama filmiyle ilerleme severlerin beğenisine sunuyor. Ilgilendirmek hakkındaki yakalama bültenini aşağıdan okuyabilirsiniz.

Avea inTouch 3, “hayatın her anını güzelleştiren teknolojisi”yle ekranlarda

Yaratıcı olduğu bilge telefon penetrasyonuyla 10 çeyrektir bölüm lideri olan Avea’nın, çok kendi markasını taşıyan en son zamanlarda bilge telefonu Avea inTouch 3, komik bir pazarlama filmiyle tanıtılıyor.

Yayınlanmaya başlayan pazarlama filmiyle, Avea inTouch 3’ün, hayatın her anını güzelleştirme teknolojisi hayattan sunulan örneklerle izleyiciye aktarılıyor. Çekimleri Point Oteller ve tatil köyü yanı sıra Esteworld’de gerçekleşen pazarlama filmi setinde tahmini 80 vatandaş yükümlülük aldı. Reklam ve pazarlama filmi, Avea reklamlarına sesiyle varlık veren Okan Bayülgen’in anlatımıyla izleyiciyle buluşuyor.

Çok küçük kızını kıkır kıkır güldüren, her yeri stadyuma çeviren ilerleme Avea inTouch 3’te

Cihazın yaratıcı olduğu güçlendirilmiş teknolojilerin yanı sıra varyasyon yaratan uygulamaların komik bir dille tanıtıldığı filmde, sürücü markalı aslen 4,5 inçlik bilge telefon olma özelliğine yaratıcı Avea inTouch 3’ün önemli ekranı, “her anı eğlenceye değişen teknolojisi”; yüzleşmek popülerlik yanı sıra video klip chat özelliği “harika kızını kıkır kıkır güldürme teknolojisi”; çift çekirdekli 1.3 Ghz işlemcisi ise “her yeri stadyuma dönüş teknolojisi” olarak anlatılıyor.

Avea dokunma Merkezleri yanı sıra bayilerinde satışa sunulan Avea inTouch 3’ün tavsiye baştan çıkarıcı özelliklerini öne çıkaran filmde, cihazın “her ihtiyaca çözüm verecek {kadar} bilge” olma niteliğine konsantrasyon yapılıyor.

Avea inTouch 3 Çaba Detayları

Yükseltilmiş yönler yanı sıra şaşırtıcı bir şekilde pozitif fiyatıyla piyasadaki bilge telefonlar orta öne çıkan yanı sıra eğlenceden kültürel medyaya, günlük kayıt yaşamın bir parçası olarak kullanıcının hayatını kolaylaştırma iddiası taşıyan Avea inTouch 3’e 24 ay taahhütle, tarifeye bir tane daha ayda 1 TL’den başlayan fiyatlarla ya da peşin 549 TL ödeyerek yaratıcı olunabilecek.

Çaba kapsamında Avea inTouch 3’ü satın alanlara Avea Bulut’ta 12 ay sırasında 4 GB velayet alanı yanı sıra 3 ay sırasında aylık 50 Seslendirmek İndirme Paketi de lansman edilirken, cihaza yaratıcı aslında olmak isteyen Avealı faturasız satır sahiplerine ise 12 ay sırasında her ay 1 GB ağ lansman olarak sunuluyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Avea inTouch 3, “hayatın her anını güzelleştiren teknolojisi”yle ekranlarda – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply