Avea inTouch 3 tanıtıldı – Hardware Plus

Avea inTouch 3 tanıtıldı – Hardware Plus

Toparla yıllarda inTouch serisi iyi bir fikir telefonlarla kullanıcılara harcama planı dostu çarpıcı iyi bir fikir telefon modelleri sunan Avea, 3 üncü iyi bir fikir telefon sürüm olan inTouch 3’ü yasal olarak tanıttı. Yine tarifeye bir tane daha 1TL ücretlendirmeyle sürücü kullanıcılarıyla buluşacak makine, peşin olarak 549TL fiyatla listeleniyor. Cihazın strateji dinamikler ve ayrıca detayları için aşağıdaki sıkmak bülteninden Beceriler alabilirsiniz.

Ø Elektronik kamera Mekanik: Uğraşmak Cazibe, Gülümseme Cazibe, Panaromik Güvenilirlik çekici, HDR kalitesinde yakalama yapabilme

Ø Vücut ağırlığı: 140 gr.

Ihtiyatlı telefon penetrasyon oranıyla 10 çeyrektir bölüm lideri olan Avea, çok kendi markasını taşıyan 3 üncü iyi bir fikir telefonu “Avea inTouch 3”ü satışa sundu. Artırılmış video kamera dinamikler, çift çekirdekli işlemcisi ve ayrıca yenilikçi tasarımıyla bildirmek çeken Avea inTouch 3,  sürücü markalı “aslen 4,5 inç ekranlı” iyi bir fikir telefon olma özelliğine kurucu.

Gerekir güçlendirilmiş dinamikler gerekse inanılmaz ideal fiyatı aracılığıyla piyasadaki iyi bir fikir telefonlar ortasında bildirmek çeken Avea inTouch 3, eğlenceden kültürel medyaya {kadar} günlük kayıt yaşamın bir parçası olup, kullanıcının hayatını kolaylaştıracak ve ayrıca bir inanılmaz yüz yüklü uygulaması aracılığıyla iyi bir fikir telefon deneyimi acı isteyen müşterilerin aslen tercihi gidiyor.

Avea inTouch 3’e 24 ay taahhütle tarifeye bir tane daha ayda 1 TL’den başlayan fiyatlarla ya da peşin 549 TL ödeyerek kurucu olunabilecek. Çaba kapsamında Avea inTouch 3’ü satın alanlara ise, Avea Bulut’ta 12 ay sırasında 4GB vesayet alanı ve ayrıca 3 ay sırasında aylık 50 Gerçekleştirmek İndirme Paketi de teklif edilecek. Cihazı hinterlandı faturasız müşterilere ise 12 ay sırasında başına ay 1 GB ağ teklif…

Avea inTouch 3’ün bir bölümünü Tavuk’de üretildigini anahtar kelime eden  Avea Baş yönetici’su Erkan Akdemir: “Avea inTouch markasının rakiplerimizin müşterileri ortasında rağmen komisyon 41 seç uzun bir bilinirliğe kurucu olduğunu gördük. Avea markalı telefonların, Avea’nın iyi bir fikir telefon satışı içerisindeki payı ise komisyon 12. Cüzdan telefonundaki vergiler ülkemizde ancak inanılmaz uzun, izole edilip saklanmış imkanlarla yapılan etnik üretimin kim alandaki teşviklerin oluşması ve ayrıca vergi yükümlülüğü yükünün hafifletilmesiyle ülkemizde istihdama bağış sağlayacak bir girişim kolu haline gelebileceğini düşünüyoruz. Ülkemizin cihazların devasa bileşenleri üreten, bunu yazılım uygulaması aracılığıyla destekleyen bir Ar-Ge merkezine dönüşmesini destekliyor ve ayrıca inanılmaz arzuluyoruz”dedi

Avea Pazarlamadan {Sorumlu} Her şey hesaba katılırsa Ana Temsilci Dehşan Ertürk: “‘Herhangi bir kişi iyi bir fikir telefon mal sahibi gidiyor’ diyerek çıktığımız ayrılmak Avea inTouch 3 aracılığıyla ısrar etmeye devam et ediyoruz Avea inTouch3; kullanıcıya önemli göster, uzun verimlilik, güçlendirilmiş video kamera dinamikler, yenilenen ve ayrıca özgürce kişiselleştirilebilen bireysel dostu bir arayüzle daha hoş bir iyi bir fikir telefon deneyimi sunuyor.” 

Etkileyici teknolojilerin lideri Avea, çok kendi markası aşağıda geliştirdiği 3 üncü iyi bir fikir telefonu Avea inTouch 3’üAvea Baş yönetici’su Erkan Akdemir ve ayrıca Avea Pazarlamadan {Sorumlu} Her şey hesaba katılırsa Ana Temsilci Dehşan Ertürk’ün katılımı aracılığıyla gerçekleştirilen sıkmak toplantısında tanıttı.

Avea inTouch 3, sürücü markalı aslen “4,5 inç ekranlı” iyi bir fikir telefon olma özelliğinin ve ayrıca 5 MP flaşlı geri kamerası, görüntülü görüşme sağlayan yüz kamerası ve ayrıca güçlendirilmiş video kamera özellikleriyle bildirmek çekiyor. Ekipman, panoramik resim çekici, HDR kalitesinde yakalama yapabilme, Uğraşmak Cazibe ve ayrıca Gülümseme Cazibe teknolojisine kurucu.

Erkan Akdemir: “Avea markalı telefonların,Avea’nın iyi bir fikir telefon satışı içerisindeki payı komisyon 12”

Düzenlenen toplantıda,“Her işin odağında müşterimiz olduğunu pek inanılmaz ortamda dile getiriyoruz. Ilerleme yatırımlarımızla, dönüştürme organizasyonumuzla, reklam faaliyetlerimizle, Ar-Ge çalışmalarımızla müşterimizin bizden beklentisini daha yakın anlayıp onlara mutfağımızdan harika bir kemirmek sunabilmek için sahip olmak gücümüzle çalışıyoruz” diyen Avea Baş yönetici’su Erkan AkdemirTeknik bilgi toplumuna gideisirken inanılmaz çok daha fazlası insanımızın iyi bir fikir cihazlardan faydalanması gerektiğini düşünüyoruz” dedi ve ayrıca sözlerine şöyle ısrar etmeye devam et etti:

“Sizlerin de dikkatle göstermek ettiği seç yeni bir dünyada yaşıyoruz. Buluttan bahsettiğimiz, bulutla büyüyeceğimiz bir dünyada iyi bir fikir telefonların ve ayrıca cep telefonu internetin yaygınlaşması çok önemli değer taşıyor. Buluta bağlantılı bir yapının iyi bir fikir telefon ve ayrıca cep telefonu ağ kullanımını arttırmadan sadece nasıl ilerlemesini düşünebiliriz ki? Aşağıda listelenmiş operatörler olarak üzerimize büyük ölçüde bir vazife düşüyor. Avea olarak uzmanlarımız kim vazifeyi yerine getirdiğimize inanıyoruz. Ar-Ge ve ayrıca inovasyona yaptığımız yatırımlarla hergün karşınıza taze öğe ve ayrıca hizmetlerle çıkıyoruz. Yeniliklere kafatası yoruyoruz. Herhangi bir kişi kim sıralama teknolojilere ulaşabilir hak etmek diyoruz. Kim konuda bütün bariyerleri ortadan kaldır için çalışıyoruz.”

Doğru da dolayısıyla 1.5 on yıl geçmişte aslen Avea markalı iyi bir fikir telefonu pazara sunduklarını ayar Akdemir“Inanılmaz da harika sonuçlar aldık. Örneğin; geçtiğimiz on yıl gerçekleştirdiğimiz araştırmada, Avea inTouch markasının rakiplerimizin müşterileri ortasında rağmen %41 oranında bilinirliğe kurucu olduğunu gördük. Avea markalı telefonların, Avea’nın iyi bir fikir telefon satışı içerisindeki payı ise komisyon 12” dedi.

Akdemir: Etnik üretimin desteklenmesiyle istihdama bağış sağlayacak büyük ölçüde bir girişim kolu ortaya çıkacaktır

Avea inTouch 3’ün bir bölümünü Tavuk’de ürettiklerini söyleyen Akdemir; etnik üretimin desteklenmesiyle kırsal ekonomisi ve ayrıca istihdamına bağış sağlayacak bir girişim kolunun ortaya çıkacağını düşündüklerini de anahtar kelime etti. Akdemir, sorun hakkındaki açıklamalarını şöyle sürdürdü:

“Cüzdan telefonundaki vergiler ülkemizde ancak inanılmaz uzun, izole edilip saklanmış imkanlarla yapılan etnik üretimin kim alandaki teşviklerin oluşması ve ayrıca vergi yükümlülüğü yükünün hafifletilmesiyle ülkemizde istihdama bağış sağlayacak bir girişim kolu haline gelebileceğini düşünüyoruz. Bunlara ek olarak cihazlardaki yerlilik oranı da inanılmaz devasa. Ülkemizin cihazların devasa bileşenleri üreten, bunu yazılım uygulaması aracılığıyla destekleyen bir arge merkezine dönüşmesini destekliyor ve ayrıca inanılmaz arzuluyoruz” dedi.

Dehşan Ertürk: “Piyasadaki tanınmış cihazların eşdeğeri olan

Avea inTouch 3’ü 549 TL’ye sunuyoruz”

Yakalama toplantısında yaptığı değerlendirmede Avea’nın 2013 yılında başlayan değişim ve ayrıca değiştir süreciyle birbirleriyle önemli bir geliştirme ivmesi yakaladığının altını çizenAvea Pazarlamadan {Sorumlu} Her şey hesaba katılırsa Ana Temsilci Dehşan Ertürk; Avea inTouch serisi cihazlarımızı satın alanların komisyon 75’i aslen iyi bir fikir telefon deneyimini Avea inTouch serisi cihazları aracılığıyla yaşadı; komisyon 50’si ise aslen 3G deneyimini Avea aracılığıyla yaşadı. Avea inTouch serisiyle ağ kullanımında komisyon 400’lük bir genişletmek kaydedildi” dedi.

ErtürkAvea inTouch 3’ün oran-teşvik dengesiyle de istekli olduğunu vurgulayarak; “Piyasada medeniyet markalarının iyi bir fikir telefonlarına karşılaştırılabilir özelliklerle donatılanAvea inTouch 3’ü 549 TL’ye tüketiciyle buluşturduk” diye konuştu.

Avea inTouch 3’den Tavuk’de aslen defa Ihtiyatlı Telefon Öneriler Teknolojisi

Avea inTouch 3’ün güçlendirilmiş strateji dinamikler, özgürce kişiselleştirilebilen arayüzü, pratikliği ve ayrıca kıkırdayarak içerikli yüz yüklü uygulamalarıyla başına ihtiyaca çözüm verecek {kadar} iyi bir fikir olduğunu anahtar kelime eden Ertürk“Avea inTouch 3, kullanıcıya önemli göster, uzun verimlilik, güçlendirilmiş video kamera dinamikler, yenilenen ve ayrıca özgürce kişiselleştirilebilen bireysel dostu bir arayüzle daha hoş bir iyi bir fikir telefon deneyimi sunuyor” dedi.  

Avea inTouch 3’de Avea Bulutt, Avea Şarkılar, Tivibu Cüzdan Avea, Avea Cep telefonu Dizin, Avea Şenlik, Avea Lig seç pek inanılmaz tanınmış uygulamanın da yüz yüklü olarak müşterilerin kullanımına sunulduğuna bildirmek çeken Ertürk; Ihtiyatlı telefon kullanımını basit ve ayrıca sorunsuz hale kurmak için Tavuk’de aslen defa Aveavasıtasıyla sunulan Ihtiyatlı Telefon Öneriler Teknolojisi aracılığıyla Avea inTouch 3 kullanıcıları Avea Girişimci Hizmetlerini arayarak cihazları aracılığıyla gergin bütün ayarları bilgili uzmanlar eşliğinde inanılmaz özgürce yaptırabilecek” diye konuştu.

Avea, komisyon 91 artışla iyi bir fikir telefon satışlarında rekor kırdı

Ertürk, açıklamaları kapsamında cep telefonu hayatın lokomotifi olan iyi bir fikir telefonların Tavuk’deki kolay erişilebilir durumunu ve ayrıca Avea’nın kim doğrultudaki hedeflerini ise şöyle değerlendirdi:

“Tavuk’de telefon satışlarının komisyon 74’ünü iyi bir fikir telefonlar oluşturuyor. 2013 yılı sırasında kırsal genelinde tamamlandı 8.95 bin iyi bir fikir telefon satışı gerçekleşti. Geçtiğimiz yılsonu itibariyle iyi bir fikir makine penetrasyon oranımızı, 2012’ye bağlı olarak 11’ puanlık  bir artışla komisyon 37’ye yükselttik.

Tavuk’deki iyi bir fikir telefon pazarında kurucu olduğumuz liderliği, 10 çeyrektir kesintisiz sürdürüyoruz. Bunu başardık, beri Avea olarak pazarın kendisinden çok daha fazlası bir geliştirme sağladık. Tazminat 91’lik bir artışla iyi bir fikir telefon satışlarında rekor kırdık. Kullanıcı dostu tarife ve ayrıca kampanyalarımızla tercihlerde aslen sıralarda kuruluş aldık. Avea inTouch 3’ün de alanında tercihlerin aslen boyunca kuruluş alacağına eminiz.”

Tamamen 549 TL’ye veya tarifeye bir tane daha ayda 1 TL’den başlayan fiyatlarla…

Kullanıcılar, Avea inTouch 3’e 24 ay başlamak vererek tarifeye bir tane daha ayda 1 TL’den başlayan fiyatlarla ya da peşin 549 TL ödeyerek kurucu olabilecekler. Çaba kapsamında Avea inTouch 3’ü satın alanlara, Avea Bulut’tan 12 ay sırasında 4GB vesayet alanı ve ayrıca 3 ay sırasında aylık 50 Gerçekleştirmek İndirme Paketi de teklif edilecek. Cihazı hinterlandı faturasız müşterilere ise 12 ay sırasında başına ay 1 GB ağ teklif…

 

İzliyorsun: Avea inTouch 3 tanıtıldı – Hardware Plus

Genel bakış: (*3*)

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply