Avea Kuluçka Merkezi, “KSS Çözümleri’nde Jüri Birincilik Ödülü” ve “İnovasyon Ödülü”nü aldı – Hardware Plus

Avea Kuluçka Ana, “KSS Çözümleri’nde Jüri Birincilik Ödülü” ve “İnovasyon Ödülü”nü aldı – Hardware Plus

Tavuk’nin Ar-Ge sertifikası olan başlangıçta lisanslı Ar-Ge Ana’ne kurucuAvea, ergen girişimcileri desteklediği Kuluçka Ana aracılığıyla kim on yıl beşincisi düzenlenen ve “Geleceğin Şirketleri” vizyonuyla yurtiçi kültürel yükümlülük alanındaki gelişmelerin aktarıldığı Tavuk Belediye Kültürel Hesap verebilirlik (KSS) Pazaryeri etkinliğinde “KSS Çözümleri’nde Jüri Birincilik Ödülü”nü aldı. Avea CSR Europe Ülke çapında Ortakları ve KSS uzmanlarından özellikli mahkeme kurulu vasıtasıyla çünkü kim ödülün ve “İnovasyon Ödülü”{ne de} layık görüldü.  Avea bölüm ödülleri AveaLabs Gövde Müdürü Dr. Salih Ergüt aldı.

Tavuk Belediye Kültürel Hesap verebilirlik Derneği vasıtasıyla 6 Çeşit Cuma günü Kadir Has Üniversitesi’nde, “İşletme 2023” temasıyla düzenlenen etkinlikte “Belediye Hesapverebilirlik, Topluluk, İnsan Hakları, Dünya, İş Uygulamaları, İstihdam Uygulamaları, Müşteri” başlıkları aşağıda, dünya çapında arenada durum kesinlikle olacak yurtiçi kültürel yükümlülük projeleri ödüllendirildi.

Avea Kuluçka Ana, deneyim ve ile bağlantı teknolojileri sektöründe sağlayıcı yetiştirmek ve işlerini büyütmek isteyen ergen girişimcilere çerçeve ve reklam ve pazarlama kanallarını açmanın ve projelerini büyütüp geliştirebilecekleri bir çevre sunma amacıyla 2011 yılında AveaLabs çatısı aşağıda ayarla.

Şahin: “Avealabs Kuluçka Ana bir ilerleme üssü olmanın yakın; geleceğin güvenilir girişimcilerinin yetiştiği bir çatı katı”

İnovasyon ve girişimciliğin Avea’nın DNA’sında olduğunu ve sonuç olarak yurtiçi kültürel yükümlülük anlayışının da devasa bir parçasını oluşturduğunu kuruluş Avea Teknolojiden {Sorumlu} Genel olarak Birincil Değiştirme Coşkun Şahin“Tavuk’ye gerçekten değer beste misyonu aracılığıyla yer değiştirme eden ve Tavuk’nin başlangıçta lisanslı Ar-Ge Ana’nde faaliyet gösteren Kuluçka Ana’mizde, ilerleme tabanlı taze işletmelerle işini taze kurmuş ve büyütmek isteyen stajyer ve ergen girişimcileri destekliyor, onlara kavram ve projelerini canlı geçirecekleri bir ayar sunuyoruz. 2011 yılında canlı geçirdiğimiz ve özelleştirilmiş sektörde bir ilki örneklemek eden Kuluçka Ana’mizin başlangıçta mezunlarını geçtiğimiz Haziran ayında verdik. Kuluçka Ana’mizdeki taze yatırımcı adaylarının da geleceğin güvenilir işletmeleri, titan şirketleri olacağına inanıyoruz. Kim kapsamda, Kuluçka Ana, bir ilerleme üssü olmasının yakın, geleceğin vahşi yatırımcılarının ve güvenilir girişimcilerinin de yetiştiği bir çatı katı olarak şirketimiz için de devasa kullanışlılık taşımaktadır” dedi.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Avea Kuluçka Merkezi, “KSS Çözümleri’nde Jüri Birincilik Ödülü” ve “İnovasyon Ödülü”nü aldı – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply