Avea ve TTNET’ten %20 Pirelli İndirimi – Hardware Plus

Avea ve TTNET’ten %20 Pirelli İndirimi – Hardware Plus

31 Çeşitler 2013 tarihine {kadar} Pirelli’den araç, 4×4 ya da küçük iş araba lastiği satın hinterlandı bütün Avea ve TTNET müşterileri, lastiklere tazminat 20 indirim oranı aracılığıyla yaratıcı etkinlik. Konuya ilişkin yakalama bültenine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Hayatın başına alanında gerçekleştirdiği benzersiz etiket işbirlikleriyle milyonlarca müşterisine ayrıcalıklar sunan Avea, Pirelli kampanyasıyla müşterilerinin dikkatle bir sürüşe en arzu edilen fiyatlarla yaratıcı olabilmelerini sağlıyor.

31 Çeşitler 2013 tarihine {kadar} Pirelli Nitelikli Satıcıları’ndan araç, 4×4 ya da küçük iş araba lastiği hinterlandı bütün Avea ve TTNET müşterileri, tazminat 20 indirim oranı avantajından yararlanacak.

Pirelli indiriminden hoş geldiniz isteyen Avea müşterileri; PIRELLI yazıp 5060’a; TTNET müşterileri ise PIRELLI kırık TC Tanıma numaralarını yazıp6606’ya kısa ömürlü posta göndererek kampanyaya katılabilecek.

Kampanyadan hoş geldiniz için metin gönderen Avea ve TTNET müşterilerinin, cüzdan telefonlarına itibaren şifreyle Pirelli Nitelikli Satıcıları’na başvurmaları uygun kesinlikle olacak.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Avea ve TTNET’ten %20 Pirelli İndirimi – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply