Avea’nın Soma’daki acil durum çalışmaları hakkında bilgilendirme – Hardware Plus

Avea’nın Soma’daki acil durum çalışmaları hakkında bilgilendirme – Hardware Plus

Soma’da yaşanan felaketin ardından Avea tarafın bölgedeki iletişimi arttırmak bölüm bir yakalama bildirisi dağıtıldı. İlgili bülteni aşağıdan okuyabilirsiniz.

“Avea’nın Manisa’nın Soma ilçesindeki maden ocağında dün gece geliştirmek itibaren oluyor sonrası bölgedeki acil durum çalışmaları hakkında bilgilendirme

Avea olarak, 13 kolayca 2014, Salı günü (dün gece) Manisa’nın Soma ilçesinde geliştirmek itibaren maden ocağı kazasından hızlı bir şekilde sonradan bölgede sürdürülen rehabilitasyon çalışmalarının aksamadan oyalanmak etmesi için bütün bölgeyi kapsayacak stil çare verdiğimiz alanlarda kapasitemizi artırmış bulunuyoruz. Vermeye başladığımız kesintisiz geliştirmek, bulundu gelişmeler ve ayrıca ihtiyaçlar doğrultusunda oyalanmak etmektedir.

 Benzer şekilde Soma maden bölgesindeki bütün faturalı ve ayrıca faturasız satır mal sahibi müşterilerimizin hatlarına acil ile bağlantı ihtiyaçları için 100 anında konuşmak ve ayrıca 500 MB ağ paketi yüklenmektedir.

 Soma ve ayrıca baştan iletişimin kesintisiz oyalanmak etmesi bölüm sağladığımız geliştirmek hizmetleri;

 – Maden bölgesinde cep telefonu şirket merkezi istasyonu hazırlanmış ve ayrıca maden yakınındaki sahalarda potansiyel artırımı yapıldı.

 -Soma Devlet Hastanesi’ndeki yoğunluğu karşılayabilmek için bölgeye Yine bir başka bir cep telefonu şirket merkezi istasyonu daha hazırlanmış.

 -Bergama Devlet Hastanesi’nde çare veren bütün sahalarda potansiyel artırımı yapıldı.

 -Kırkağaç ilçesindeki kolay erişilebilir sahalarda potansiyel artırımları yapıldı.

 -Kurban sevki yapılan Manisa yer ve ayrıca ilçelerindeki bütün tıbbi tesis ve ayrıca çevrelerinde potansiyel artırımı yapıldı.

 -Kırkağaç ve ayrıca Soma Devlet Hastanesi Başka Seçenek Binasına Küresel Konumlama Sistemi üzerinden ile bağlantı sağlayan “uydumobil” kuruluyor.

 Avea ailesi olarak, dün gece gece Manisa Soma’da yaşanan ve ayrıca bütün Tavuk’yi tüzük boğan maden ocağı kazası sebebiyle hayatını kaybeden yurttaşlarımıza Tanrı’tan rahmet, acılı ailelerine başsağlığı, yaralılara acil şifalar diliyoruz. Madende mahsur olmaya devam etmek bütün işçilerimizin de özgürlük salim kurtarılması için temennilerimizi sunuyoruz.

 

Saygılarımızla,

 Avea dokunma Hizmetleri A.Ş.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Avea’nın Soma’daki acil durum çalışmaları hakkında bilgilendirme – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply