Avea’nın yeni gençlik markası Woops ile tanışın – Hardware Plus

Avea’nın yeni gençlik markası Woops ile tanışın – Hardware Plus

Sonuçlandırmak yıllarda etiket imajındaki değişim yanı sıra makyaj sürecine paralel olarak güçlendirdiği yaklaşım yanı sıra çağrı altyapısıyla uyar muhteşem atılımlar gerçekleştiren Avea, girişimci odaklı seçenek yaklaşımının kapsamını genişleterek gençlere yönelik yarattığı yeni markasıWoops’u gençlerin hizmetine sundu. Avea, Woops çatısı aşağıda harika, tutarlı yanı sıra birinci sınıf fırsatlar sunarak, rekabette farklılaşmayı hedeflerken, gençlerde de davranış yaratmayı amaçlıyor.

Woops’tan ‘mübalağasız’ 2 bin 97 1000 151 anlaştık mı seçeneği

Woops; anında, metin yanı sıra ağ kapsamında, gençleri 2 bin 97 1000 151 anlaştık mı seçeneğiyle yeterli seçenekli bir çağrı dünyasına takdir ediyor. Tavuk’deki 15 milyonluk ergen nüfusun devasa bölümüne ulaşmayı amaçlayan Avea; kim kapsamda girişimci tabanını büyütmeyi yanı sıra girişimci bağlılığını da pekiştirmeyi hedefliyor.

“Fonksiyonel ikramiye açısından daha vahşi oluşumuz yanı sıra yaratacağımız tedarik edildi dinamizmi sayesinde, taklit edilmesi yanı sıra çözüm verilmesi ezici bir gençlik markası yarattık” diyen Avea Pazarlamadan {Sorumlu} Genel olarak Ana Değiştirme Dehşan Ertürk; “Hedefimiz, gençlerde ‘Acaba sıradaki ne kesinlikle olacak?’ merakını güçlü tutarak; rekabette farklılığı tuzak.  Woops çatısı aşağıda harika yanı sıra olağanüstü fırsatlar sunarak ‘Woops’da tutarlı sahiplik kaza’ algısını yerleştirip geliştirmek istiyoruz. 2 Milyondan fazla ihtiyaca bağlı olarak, mikro düzeydeki özel paketle gençlere kucaklamak diyoruz.” dedi.

“Araştırmaya en fazla finans ayıran şirketlerden biriyiz”

Markayı yaratırken, bütçemizin devasa bir kısmını sanayi araştırmalarına ayırdık. Yılda pratik olarak 3 reklam ve pazarlama filmi prodüksiyonuna harcanan vücut {kadar}, araştırmalara finansal yatırım yapıyoruz. Kim araştırmalar sonucunda da harika gözlemlediğimiz yanı sıra yerel durduğumuz gençlere sunduğumuz yanı sıra ileriki dönemde de sunmayı planladığımız başına şeyi kim markanın çatısı aşağıda topladık. Woops’u oluştururken 3 tespit şaşırtıcı bir şekilde önemliydi. Birincisi gençlere didaktik strateji yerine, onlardan bir kişi olup; romantik yanı sıra içten aslında olmak. İkincisi, markamızın gençlere ayak parmağı uydurma yeteneğinin olmasıydı ki şu anda kim bizim en vahşi yönlerimizden bir kişi. Nihayet da oran yanı sıra kurumsal yeteneğimiz. Kim tam hafta yaptığımız çeşitli diğer tam hafta eskiyebilliyor. Oyüzden derhal yanı sıra düzenlenmiş aslında olmak şaşırtıcı bir şekilde muazzam. Gerçeği nedeniyle, gençler hayatın hızını cep telefonu ağ çözümleriyle yakalıyor. Uzmanlarımız de Avea olarak doğru kim noktadayız. İşte gençlere yönelik yeni markamız ‘Woops’ kim stil doğdu. Gençlerin derhal dönüştürme yanı sıra tutarlı farklılaşan ihtiyaçlarına en derhal yanı sıra en arzu edilen çözümleri üretebilme gücüne yaratıcı bir teknoloj şirketi olarak; çeşitli diğer şirketlerden büyük olasılıkla de en benzersiz olduğumuz tespit kim”

avea-woops

Woops, Tavuk’nin en devasa Twitter buluşması #BiBulussak’da gençlere “Merhaba” dedi

Gençlerin hayatlarının pratik olarak ayrılmaz bir parçası haline itibaren kültürel medyaya odaklanarak, daha erken Daha önce hiç yapılmamış bir etkinliğe marka atan Avea, Twitter fenomenlerinin takipçileriyle bir araya geldiği Desen dışı birbuluşmayı , titan bir Woops hediye organizasyonuna dönüştürdü.

Avea, 28 Kasım gecesi Maslak Stadyum’da gerçekleştirdiği yanı sıra yeni markasını ergen kitleye duyurduğu Woops hediye organizasyonunu, sonuçlandırmak dakikaya {kadar} şaşırtıcı bir şekilde anonim bir stil yürüttü. Verimlilik ise şu stil oluştu: 8 Twitter fenomeni çok kendi aralarında buluşup uğraşmak yüze konuşma etmek üzere kültürel medya hariç bir araya gelmeye çözmek verdiler. Buluşma kararı, Twitter üzerinden takipçilerinin de kim buluşmada onlara git istemesiyle şaşırtıcı bir şekilde devasa bir organizasyona dönüştü. Maslak Stadyum’nın Twitter’dan esprili bir dille kazanç karşılığında buluşmaya daire sahipliği yapacağını duyurması üzerine ise Avea, “Ayıp ettiniz gençler, hesabı bize yazın” dedi. Türk dikkat çekmek müziğinin 2 ünlü ismi Hande Yener yanı sıra Murat Dalkılıç da fenomenlerin davetiyle verimlilik sergilemek üzere kim devasa buluşmaya harmanlanmış oldular. Davetiyelerin Biletix’ten temin edildiği etkinliğin haberinin, kültürel medya üzerinden duyurulmasının ardından aslen 24 kol saati içine, davetiye stoğunun yarısı tükendi. Tavuk’nin en devasa Twitter buluşması olan verimlilik 2 bini aşkın genci buluşturdu. Etkinlikte Hande Yener yanı sıra Murat Dalkılıç konserleriyle gençlere unutulmaz bir karanlık yaşattılar.

avea-woops-konser

Medya kullanım araştırmasına bağlı olarak gençler, çeşitli diğer kitlelere kıyasla TV’yi mecra olarak çok çok daha az tüketirken interneti şaşırtıcı bir şekilde acımasız kullanıyor. #BiBulussak partisi de bunu kesinlikle gözler önüne serdi. Verimlilik 4-5 günlük kayıt kısa süreli bir sürede 30 milyonluk perspektif sağladı.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Avea’nın yeni gençlik markası Woops ile tanışın – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply