Avengers: Endgame için yeni fragran – Hardware Plus

Avengers: Endgame için yeni fragran – Hardware Plus

Avengers: Endgame filmi 26 Nisan itibarıyla tiyatro severlerle buluşuyor. Bu gece itibarıyla hareketli resim için yeni bir fragman yayınlandı.

Avengers: Endgame için anında fragmanın Captain Marvel filminin vizyona girmesinin ardından yayınlanacağı söylentiler arasındaydı yanı sıra Marvel Studios hayranlarını yine yanıltmadı. Sabırsızlıkla başarıyla geçti 3 ayın ardından Captain Marvel’ın da vizyona girmesiyle birbirleriyle anında fragmanı yetkililer Youtube hesabından yayınlayan Marvel Studios, fragmanda bizlere neler sunuyor?Avengers: Endgame fragmanı bize neler anlatıyor?

Fragmanın detaylarını hakkında inceleyecek olursak, hayatta olmaya devam etmek kahramanlarımızın çok kendi aralarında Thanos’un evrenin yarısını acımasızca tam olarak nasıl yok ettiğini konuşuyorlar. Fragmanın ilerleyen sahnelerinde Hawkeye(Yeni hali aracılığıyla Ronin) aracılığıyla Black Widow ile çevrili bir yakınlaşma görür seç oluyoruz. Fragman bizlere aynı şekilde Tony Stark yanı sıra Nebula’nın bir stil dünyaya indiğini yanı sıra kahramanlarımızla tekrardan bir araya geldiğini de gösteriyor.

Fragmanın kaçınılmaz olarak ise Thor yanı sıra Captain Marvel’ın aralarındaki bir diyaloğu görür seç oluyoruz. Thor aşağıda şimdilik bildiğimiz üzere kendisinden daha vahşi olan Captain Marvel’a bir elektrik enerjisi gösterisi yaparak yeni baltası StormBreaker’ı eline alıyor yanı sıra “Bunu sevdim” repliğiyle incinen egosunu bastırıyor. Fragmanda Thanos görünmüyor! Thanos, yapılan açıklamalara bağlı olarak bilindiği seç evrenin yarısını yok eden başparmak şıklatmasının ardından Dev 2 adını verdiği yeni gezegeninde güneşin doğuşunu izleyerek zaferinin tadını çıkarıyordu. Acaba özgürlük olmaya devam etmek kahramanlarımızın Kendi arkasından yaptığı planlara hazırlıklı mı?

Bakalım önümüzdeki günlerde Marvel Studios Avengers: Endgame aracılığıyla stresli yayınlayacağı TV Spot’larda bizlere neler gösterecek…

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Avengers: Endgame için yeni fragran – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply