Avengers, Han Solo ve Görevimiz Tehlike Filmlerinden Fragmanlar Geldi! – Hardware Plus

Avengers, Han Solo ve Görevimiz Tehlike Filmlerinden Fragmanlar Geldi! – Hardware Plus

Super Bowl pazarlama ve fragman şovlarına kombine olan filmler tarafında kim uzun yıllar vizyona gireceklerden Avengers, Han Solo ve Görevimiz Tehlike yapımlarına ait fragmanlar geldi.

2018 yılının en harika edilen ve en istisnai olarak konuşulan filmlerinden kesinlikle olacak Avengers: Infinity War, Solo: A Oyuncu Wars Story ve Görevimiz Tehlike 6 (Mission: Impossible – Fallout) filmleri için Super Bowl‘da peşi seri fragmanlar geldi. By fragmanlardan Han Solo ve Avengers için olanlar TV Spot, bu nedenle pazarlama olarak ortaya çıkarken, Görevimiz Tehlike için ise doğru fragman olarak karşımıza çıkıyor.

Avengers: Infinity War

Özel 30 saniyelik olsa da kim filmde merkez alacak Avengers kadrosu, Guardians of the Galaxy ekibi ve Doctor Strange iyilik bütün ekibi görebildiğimiz pazarlama filminde baş düşmanımız kesinlikle olacak ve sonsuzluk taşlarını toplamaya katip Thanos’u da görüyoruz.

Görevimiz Tehlike 6

Asıl adı Mission: Impossible – Fallout olan yapımın fragmanında ise Paris’te olduğumuz görülüyor. Tom Cruise’un çekimlerde ayağını kırması aracılığıyla uzayan vizyon tarihiyle gündemde olan parmak şıklatmak, 27 Temmuz’da vizyona girecek.

Solo: A Oyuncu Wars Story

Oyuncu Wars evreninin en kapsamlı karakterlerinden bir birey olan Han Solo özelindeki yapımın da kısa süreli bir reklamı ortaya sonuç. Oyuncu Wars’un ekmeğinin daha istisnai olarak yeneceğini gösteren parmak şıklatmak de inanılmaz şekilde büyüleyici gözüküyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Avengers, Han Solo ve Görevimiz Tehlike Filmlerinden Fragmanlar Geldi! – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply