Avengers: Infinity War 24 Saatte 230 Milyon İzlenme İle Rekor Kırdı! – Hardware Plus

Avengers: Infinity War 24 Saatte 230 Milyon İzlenme İle Rekor Kırdı! – Hardware Plus

Marvel’in bütün efsanelerini toplayacak olan Avengers: Infinity War, yayınlanan aslen fragmanı aracılığıyla bir günde 230 bin’dan fazla izlenme aracılığıyla rekor kırdı.

(*24*)Marvel’ın en devasa ekibi diyebileceğimiz Avengers’a Guardians of the Galaxy ekibinin de harmanlanmış olması aracılığıyla Thanos’un Infinity Gauntlet’i toplamasını engelleyeceği şaşırtıcı bir hareketli resim olması amaçlanan Avengers: Infinity War, şimdiye {kadar} Marvel Sinematik Evreni’nde gördüğümüz pratik olarak bütün kahramanları yanı sıra ciddi karakterleri toplayacak. Hal böyle olunca geçen gün yayınlanan fragmanı da merakla izlendi. Böylece 24 kol saati içerisinde 230 milyondan fazla izlenme sayısına ulaşan video kaydı, YouTube tarihinin rekorunu kırdı.

(*24*)Daha erken IT için başarıyla geçti sene yayınlanan videoda 197 bin izlenmeye ulaşılmıştı. Yine de 230 bin aracılığıyla başarıyla geçti Anvengers: Infinity War, 4 olabilir 2018 tarihinde vizyona girecek.

(*24*)

Filmde Hangi Marvel Karakterleri Kesinlikle olacak?

(*24*)Black Vidow, Valkyrie, Nebula, Thor, Loki, Scarlet Witch, Spider-Man, Oyuncu-Lord, Dr. Strange, Hulk, Gamora, Mantis, Iron Man, Hawkeye, Thanos, Winter Soldier, Captain America, Drax, Groot, Rocket Racoon, Ant-Man, The Collector, Black Panther, Vision, Falcon, War Machine, Wong.

(*24*) Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Avengers: Infinity War 24 Saatte 230 Milyon İzlenme İle Rekor Kırdı! – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply