Avira AV-Comparatives tarafından Yılın En İyi Ürünü olarak ödüllendirildi – Hardware Plus

Avira AV-Comparatives tarafından Yılın En İyi Ürünü olarak ödüllendirildi – Hardware Plus

Güvenlik ve güvenlik uzmanı Avira, AV-Comparatives Gözden geçirmek Raporu’nda savaş ettiği ürünler ortasında doğru performansıyla AV-Comparatives’ten En İyi Öğe ödülünü kazandığını duyurdu.  Avira, Ölümcül Yazılım uygulaması Temizleme üzerindeki testlerde uzun kredi notu aldı yanı sıra 2013 yılı sırasında yapılan başına AV-Comparatives testinde performansıyla olağanüstü puanları kazandı. Toplamda 22 ticari mal değerlendirme edildi.

AV-Comparatives’in En İyi Öğe ödülünü alabilmek için, bütün bütün rekabet gerçeklik-dünyadaki ağ tehditlerine e karşı gözetim, ciddi ilgili binlerce mevcut yazılımı itiraz yanı sıra bilgisayarı yavaşlatmadan gözetim yeteneklerine bağlı olarak değerlendirme edildi. Benzer şekilde bir bilgisayardan ürünlerin ciddi ilgili yazılımı tam olarak nasıl kaldırdığını, engellediğini yanı sıra sahtekârlık ataklarına e karşı kullanıcıları tam olarak nasıl koruduğunu doğrudan eden istekli testler de uygulandı. AV-Comparatives Gözden geçirmek Raporu’nda bir eski uzun yıllar sırasında değerlendirme edilmiş uzun skorlu güvenlik ve güvenlik satıcıları değerlendirme edildi. Bütün bütün karşılaştırmalı testleri buradan ulaşabilirsiniz.

Avira’nın Baş yönetici’su Travis Witteveen “Gizlice değerlendirme sonuçlarıyla onaylanmak, en gerçekten iyi (PL) korumayı sağladığımızdan emin aslında olmak için kullandığımız büyük bir ölçümdür. Ürünlerimize Avira Bulut Güvenlik teknolojisinin eklenmesi kim sonuçlara başarmak için büyük bileşenlerden biridir. En gerçekten iyi (PL) duyu oranlarını yanı sıra bilgisayarı yavaşlatmadan en gerçekten iyi (PL) eleme puanlarını başarmaya, kırılgan kombinasyonlarla başarıya ulaşan zevk duyduğumuz AV ürünlerini üretmeye oyalanmak ediyoruz.” şeklinde açıkladı

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Avira AV-Comparatives tarafından Yılın En İyi Ürünü olarak ödüllendirildi – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply