Avrasya Tüneli’nde Turkcell çekiyor – Hardware Plus

Avrasya Tüneli’nde Turkcell çekiyor – Hardware Plus

Asya ve ayrıca Uluslararası’yı başlangıçta kez okyanus tabanının altından sokak aracılığıyla birleştirecek Avrasya Tüneli projesinde iletişimi Turkcell sağlıyor. Göztepe-Kazlıçeşme orta inşaatı oyalanmak eden tünelde Turkcell aracılığıyla, kolayca ayından kim yana 280.000 dakikanın ileri konuşmak gerçekleştirildi, 238 GB da data tüketildi. metin lot ise 4 ayda 42.800 adete ulaştı. Konuyla endişeli fantezi sıkmak bültenini aşağıdan okuyabilirsiniz.

“Avrasya Tüneli’nde Turkcell çekiyor

Turkcell, Avrasya Tüneli Projesi olarak tanınan İstanbul Boğazı Yol Boru Geçidi inşaatı için cep telefonu iletişimin bütün olanaklarını tesis altına indirerek, Marmaray Projesi’ndeki sigorta kapsamı tecrübesini buraya da taşıdı. Projede görevli kararlı 250 fakülte, Turkcell’in sağladığı mobil ve ayrıca ağ altyapısı sayesinde kesintisiz ile iletişime geçin kurabiliyor.

Asya ve ayrıca Uluslararası yakalarını okyanus tabanının altından başarıyla geçti bir sokak tüneli aracılığıyla birbirine bağlayacak 14,6 kilometrelik projede, Tavuk’de başlangıçta kez uygulanan “hareketli anten ” yöntemi aracılığıyla kazı mesafesi ilerledikçe Turkcell şebeke rutin bakım kalitesinin benzer seviyede kalması sağlanıyor.

Daha önce cep telefonu web trafiği oluştu
kolayca ayından bugüne {kadar} başarıyla geçti 4 ayda Avrasya Tüneli’nde kararlı 280.000 ikinci Turkcell şebekesinden konuşulurken, 238 GB data tüketildi. Tünelde 42.800 adet de geçici makale (metin) atıldı.
Projede cep telefonu ile iletişime geçin kapsaması, tesis yüzeyindeki halledilir noktaların yakın 130 ölçü uzunluğundaki geçit kazma makinesi üzerine yerleştirilen anten aracılığıyla sağlanıyor. Günde 8-10 ölçü hızlı geçit kazarak ilerleyen makinenin üzerindeki kim “hareketli anten ”,fiber optik kordon üzerinden yeryüzündeki halledilir haberleşme ünitesine bağlanarak, personelin okyanus tabanının aşağıda ne olursa olsun Turkcell şebekesine erişim sağlamak sağlamasını kesinleştirmek altına alıyor.

Turkcell Şebeke Operasyonlarından {Sorumlu} Genel olarak Ana Değiştirme Bülent Elönü

Turkcell Şebeke Operasyonlarından {Sorumlu} Genel olarak Ana Değiştirme Bülent Elönü, konuyla endişeli açıklamasında şunları söyledi:
“İstanbul trafiğindeki yoğunluğu hafifletecek Avrasya Tüneli için çalışmaların hızlı oyalanmak etmesinden sevinç duyuyoruz. Turkcell olarak, Geçit’in inşaatı esnasında kesintisiz ile iletişime geçin tedarik üzere Tavuk’de bir konsept marka attık: Kazı makinesi üzerindeki cihazımız sayesinde personelin hem birbiriyle ve ayrıca dışarıyla iletişimi hem de girişim güvenliği açısından şaşırtıcı bir şekilde muazzam olan cep telefonu kapsamayı güven altına alıyoruz. Kuruluş yüzeyi ve ayrıca yeraltındaki istasyonlarımız, bina tamamlanana {kadar} doğru kapasiteyle çalışacak”

AVRASYA TÜNELİ PROJESİ: İstanbul Boğazı Yol Boru Geçidi
Güzergâh: Kazlıçeşme – Göztepe
Tamamlandı açıklık: 14,6 km
Hedeflenen bitiş tanınmış: 2017 Aralık

• Projenin 5,4 kilometrelik bölümü, okyanus tabanı altına ısmarlama bir ilerleme aracılığıyla geliştirmek edilecek olan 2 katlı tünelden ve ayrıca çeşitli diğer metotlarla geliştirmek edilecek olan iletişim tünellerinden oluşurken Uluslararası ve ayrıca Asya yakalarında tamamlandı 9,2 kilometrelik güzergâhta ise kaldırım genişletme ve ayrıca artan çalışmaları yapılacak. Sarayburnu-Kazlıçeşme aracılığıyla Harem-Göztepe orta tesis banliyö teori yolları genişletilecek. Oto simge durumuna küçült geçitleri ve ayrıca yaya zirve geçitleri geliştirmek edilecek.

• Geçit geçişi ve ayrıca kaldırım artan-genişletme çalışmaları, bütüncül bir yapıda kamyon trafiğini rahatlatacak. İstanbul’da trafiğin şaşırtıcı bir şekilde şiddetli olduğu güzergâhta seyir süresi 100 dakikadan 15 dakikaya {kadar} inerken dikkatle ve ayrıca konforlu yolculuğun ayrıcalığı yaşanacak. Ekolojik topluluk ve ayrıca ses kirliliğinin azalmasına da hediye sağlanacak.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Avrasya Tüneli’nde Turkcell çekiyor – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply