Avrupa Birliği Mobil Dolaşım Ücretlerini Kaldırdığını Açıkladı

Avrupa Birliği Mobil Dolaşım Ücretlerini Kaldırdığını Açıkladı

Avrupa Birliği yüksek süredir katılımcı ülkelerde cep telefonu dağıtım ücretlerini kaldırmaya yönelik istatistikler yapıyordu ve ayrıca kim çalışmaların sonuna gelindi.

{Artık} Avrupa Birliği üyesi ülkelerinde yaşayanlar çeşitli diğer katılımcı ülkelere gittiklerinde kişiye özel tarifilerinde kuruluş yerleşim bölgesi söylem, mesajlaşma ve ayrıca ağ ücretleri üzerinden ücretlendirilecekler. Yine bazı kısıtlamalar gidiyor yine de dramatik {artık} kabarık telefon faturaları kuruluş almayacak.

Sonsuz cep telefonu ağ paketine kurucu olan kullanıcılara operatörler bazı sınırlar getirebilecek yine de kim sınırlar adil ve ayrıca mantıklı gidiyor. Gigabyte her tazminat 7.70€ ve ayrıca vergilerden uzun olamayacak. Kim çatı ücret 2022 yılında ise 2.50€’ya çekilecek. Operatörler şaşırtıcı bir şekilde aşağı miktarda dağıtım ücreti alacak yine de kim alışılagelmiş olan kuruluş ücretlendirmelerden fazla olmayacak. 4 aydan fazla süren durumlarda ise çok daha fazlası tazminat uygulanabilecek.

Mahalle gelecekte Avrupa Birliğinde olmayan Avrupa Finansal Alanı içerisinde kuruluş yerleşim bölgesi İzlanda, Liechtenstein ve ayrıca Norveç iyilik ülkelerde de kim sağlık durumu hakiki gidiyor.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Avrupa Birliği Mobil Dolaşım Ücretlerini Kaldırdığını Açıkladı

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply