Avrupa Birliği, Telefonlar ve Tabletlerde Evrensel Şarj Girişlerinin Kullanılmasını İsteyecek – Hardware Plus

Avrupa Birliği, Telefonlar ve Tabletlerde Evrensel Şarj Girişlerinin Kullanılmasını İsteyecek – Hardware Plus

Avrupa Komisyonu son zamanlarda bir tüzük tasarısı sunmaya organize etmek. Taze sunacağı tasarı ise cüzdan telefonlarının, tabletlerin ve kulaklıkların Yaygın suçlamak cihazlarını kullanmasını isteyecek. Kim tüzük saygın olursa, Apple’ı büyük ölçüde etkileyecektir. Sonuçlandırmak 10 yılda, en uygun düzey Avrupa Birliği yetkilileri ve tüzük koyanlar, teknik alet üreten firmaların Yaygın suçlamak cihazlarını zorunlu olarak kullandırmayı hedefliyor. Kim son zamanlarda hedefleri özel çevreyi korumakla kalmayıp hepsi birden teknik alet kullanan kullanıcıların da kullanımını kolaylaştıracağını düşünüyor.

Apple ürünlerinde Lightning karşılık noktasını kullanıyor. Eğer son zamanlarda tüzük önerisi saygı edilirse şirketin inovasyonunu engelleyecek ve aynı şekilde devasa miktarda elektronik aletler atıklar yaratacak. Tabii ki kim çöp durumu kısa ömürlü dönem içerisinde gidiyor bunu söyledikten sonra yüksek vadede bakıldığında kesinlikle olacağı gözüküyor. İleride kim değişim sayesinde kullanıcılar hatta daha fazla seçeneğe yaratıcı gidiyor ve Android koşu sistemli mantıklı telefonlardan iPhone modellerine geçerken suçlamak uyumsuzluğu sorunları aracılığıyla karşılaşmayacak.

2019 yılında Avrupa Komisyonu kim konuyla alakalı bir çalışma yaptı. 2018 yılında Avrupa Birliği cüzdan telefonlarında satılan suçlamak cihazlarının yarısında USB Mikro-B girişini kullandı. Çeşitli diğer yarısında keşfedildi kısımda ise USB Type-C ve Lightning girişlerini vasıtasıyla kaplandı. USB Type-C kullanan araçlar %29 iken, Lightning girişini kullanan telefonlar %21’di.

{Artık} birçok mantıklı telefon USB Type-C aracılığıyla hep birlikte olay. Bunu söyledikten sonra iPhone’lar ancak Lightning girişini kullanıyor. Şu ne zaman için, Avrupa Birliği’nin sıradışı sınıflandırma kiralama için hangi karşılık girişini seçeceği belli kesinlikle değil. Bunu söyledikten sonra seçimin USB Type-C olma olasılığı daha uzun.

Avrupa Birliği ‘nin Taze Yasası En Istisnai olarak Apple’ı Etkileyecek

Üstte de belirttiğimiz iyilik, Avrupa Birliği devasa olasılıkla USB Type-C karşılık noktasını seçecektir. Eğer kim çeşitler olursa, Apple için harika bir haber olmayacak. 2019 yılında Avrupa Komisyonluğu vasıtasıyla yapılan araştırmada mantıklı telefonların sıkı %21’inde bir Lightning karşılık girişi olduğu ve %79’unda ise Mikro-B ve USB-C’den oluşuyor. Yasanın taslağı çevresinde fazla ayrıntı kolay erişilebilir kesinlikle değil bunu söyledikten sonra Avrupa Parlamentosu’ndaki milletvekillerinin iş arkadaşı bir suçlamak cihazı lehinde oy pusulası kullanıldığı şu anda biliniyordu. Kim birleştirilmenin önemli sebepleri ise çevresel çöp azaltılması ve bireysel rahatlığı olarak yaşamak.
Apple, kambur edileceği üzere son zamanlarda tüzük aracılığıyla özdeş fikirde kesinlikle değil. Cupertino merkezli firmaya bağlı olarak, Yaygın bir eylem “yeniliğe yaralamak verecek”. Buna üstüne üstlük, tüketicilerin son zamanlarda suçlamak cihazlarına getirmek zorunda kalması “bir teknik çöp dağı” yaratacaktır. Bunlara ek olarak her türlü bir belirlemek düzenlemenin gereksiz olacağını da belirtiyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Avrupa Birliği, Telefonlar ve Tabletlerde Evrensel Şarj Girişlerinin Kullanılmasını İsteyecek – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply