Avrupa Birliği’nin gizlilik talimatları sonrası Facebook Avrupa’yı terk edebilir –

Avrupa Birliği’nin gizlilik talimatları sonrası Facebook Avrupa’yı terk edebilir –

Geçtiğimiz günlerde Amerika’nın TikTok’a e karşı uyguladığı kesinlikle tedbirler program olmuştu. Hemen şimdi de çalışmalar güvenliği konusunda Facebook‘un başı dertte. Avrupa Birliği Facebook‘a resmi olarak ilettiği yüz emirde, Facebook’un Avrupa’daki kullanıcıların bireysel verilerini Amerika’ya gönder etmemesini ve ayrıca verilerin Avrupa’da kalmasının gerekliliğini bildirdi. Facebook yetkilileri ise kim çözmek sonrası hem Facebook’un hem de Instagram’ın Avrupa’da ısrar etmeye devam et etmeyebileceğini belirtti.

İlginizi çekebilir: Ihtiyatlı telefonlar ve ayrıca Wi-Fi, çok önemli öneme yaratıcı böcekleri öldürüyor

Avrupa Birliği, verilerin gizliliği konusunda kesinlikle bir gereksinim izliyor. Kim gereksinim doğrultusunda, Facebook‘a gönderilen yüz emirde Avrupalı kullanıcıların verilerinin Amerika’ya gönder edilmemesi ve ayrıca Avrupa’da kalması gerekliliği bildirilmişti. Facebook’a önemli ölçüde bir maddi külfet anlamına itibaren kim çözmek sonrası, Facebook gerçekten acımasız bir geri bildirim gönderdi. Facebook’un gönderdiği temsilci yanıta bağlı olarak, kim kararın beklemeye al alınmaması durumunda Facebook ve ayrıca Instagram‘ın Avrupa’daki faaliyetlerini durdurması söyle konusu. Şirketin İrlanda ayağında çalışmalar güvenliği konusunda büyük bir göreve yaratıcı Yvonne Cunnane yaptığı açıklamada, kim şartlarda şirketin Avrupa’daki servislerini durdurabileceğini belirtti.

Facebook ve ayrıca Instagram Avrupa’da toplamda 410 binun ileri kullanıcıya yaratıcı. Şirketin Avrupa faaliyetini sonlandırması sonrası 410 milyondan fazla kişini kim uygulamalara erişimi kesilecek. Yine de Facebook’un kim tehdidine ne olursa olsun kim ihtimalin az olduğu yüz görülmekte. Facebook‘un Avrupa‘da bir çalışmalar ana kurup verileri tam burada tutması daha olası gözüküyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Avrupa Birliği’nin gizlilik talimatları sonrası Facebook Avrupa’yı terk edebilir –

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply