Avrupa Parlamentosu, iFixit Benzeri Bir Oluşum İçin Düğmeye Bastı

Avrupa Parlamentosu, iFixit Benzeri Bir Oluşum İçin Düğmeye Bastı

Avrupa Parlamentosu, şirketlerin cihazlarını daha basit ele alındı ​​ edilebilir tasarlaması için iFixit benzeri bir oluşuma eylem atmaya hazırlık.

Avrupa Parlamentosu aynı anda batarya, LED ve ayrıca çeşitli diğer kapsamlı parçaların yapıştırılmamasını ve ayrıca çıkarılabilir olmasını istiyor. Böylelikle bataryası bozulan telefonlar atılmak yerine daha basit bir moda ele alındı ​​ edilebilecek. Kim yüksek süredir Greenpeace ve ayrıca iFixit tercih oluşumların isteğiydi ve ayrıca bir noktada politik bir güçlendirmek bulacak tercih duruyor.

Parlamento’nun istekleri ise çok kabul edilebilir. Hızlı ele alındı ​​ edilebilen ürünler, eğer ele alındı ​​ 1 aydan yüksek sürerse {otomatik} emin ol uzaması, daha acı ve ayrıca basit ele alındı ​​ edilebilir ürünler için öner, kullanıcıların 3 üncü şenlik tamircilere gidebilmesi, kapsamlı sarf malzemeleri için ucuz maliyet, çıkarılabilir batarya, LED ve ayrıca çeşitli diğer kapsamlı parçalar.

Kim isteklerin ile çevrili üreticilerin daha yüksek zaman çerçevesi yazılım programı desteği vermesi ve ayrıca ürünün dayanıklılığını, doğaya verdiği zararı ve ayrıca güncellenebilirliğini gösteren iFixit benzeri puanlama tercih farklı şeylerde merkez alıyor. Avrupa Birliği’nin bunları istemesinin yakın ek bir gol da bulunuyor. Bir son derece elektronik aletler makine Avrupa hariç, Asya ve ayrıca Amerika’da üretiliyor. Kim komisyon Avrupa ekonomisine çok minik bir bağış yapıyor. Yine de cihazların tüketiciler veya topluluk kuruluşlar vasıtasıyla basit bir moda ele alındı ​​ edilmesi hem son zamanlarda şirket alanları yaratırken hem de an yumruk pazarına canlılık getirecek.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Avrupa Parlamentosu, iFixit Benzeri Bir Oluşum İçin Düğmeye Bastı

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply