Avrupa Parlamentosu, kripto para borsalarına yeni şartlar getirdi

Avrupa Parlamentosu, kripto para borsalarına yeni şartlar getirdi

Toplu oy pusulası aracılığıyla, Avrupa Parlamentosu kripto para birimlerinin daha derin bir stil düzenlenmesi için bir anlaşmaya vardı.

İlginizi çekebilir: 22 Avrupa ülkesinden Blockchain koordinat!

Borsalardan anonimlik kaldırılacak

Avrupa Parlamentosu’nun yakalama açıklamasına bağlı olarak, kripto paralarda, para aklama yanı sıra terörizmin finansmanı konusundaki kötüye kullanımlarının önlenmesi için mevzuata oy pusulası yapıldı. Dizi 2017 tarihinde sunulan düzenleme perşembe günü oylanarak düşün edildi.

Kripto para borsaları yanı sıra kripto para cep sağlayıcıları aracılığıyla gergin anonimliğin kusursuz ortadan kaldırılmasını amaçlayan yeni düzenleme, 60 çekimser aslında olmak üzere 574 oy pusulası aracılığıyla düşün edildi. Oylamada 13’te ret oyu vardı.

Letonya MEP kullanışlı raportörü Krisjanis Karins ”Suç faaliyeti davranışları değişmiyor” dedi yanı sıra ekledi:

“Suçlular yasa dışı gelirlerini aklamak ya da terörizmi finanse etmek için anonimlik kullanmaktadır. Kim düzenleme, firmaların arkasındaki insanlara hatta daha fazla erişilebilirlik sağlayarak yanı sıra dijital para yanı sıra açıklanmayan başlangıç ​​aşaması ödemeli kartları düzenleyen kuralların sıkılaştırılmasıyla vatandaşlarımız yanı sıra araba kredisi sektörüne yönelik tehditlerin ele alınmasına kullanışlı olmaktadır.”

Buna bağlı olarak, kripto değişim platformları yanı sıra bakım sağlayıcıları tescil edilmeliler. Aynı anda gayrimenkul yatırımcısı doğrula gerekliliklerine uyumlu müşteriler için sağlık durumu tanımla kontrolleri uygulamalılar.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Avrupa Parlamentosu, kripto para borsalarına yeni şartlar getirdi

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply