Avrupa Yılın Otomobili ödülü sahibini buldu – Hardware Plus

Avrupa Yılın Otomobili ödülü sahibini buldu – Hardware Plus

Oto dünyasının en prestijli ödüllerinden bir birey olan 2021 Avrupa Yılın Otomobili ödülü sahibini buldu. Toyota Yaris, nihai etabındaki 6 rakibini geride bırakmayı başardı.

Bkz isteyebilirsiniz: Toyota, dünyanın en şaşırtıcı bir şekilde kamyon satan araç şirketi oldu

Başına sene beri Avrupa Yılın Otomobili ödülü için 29 araçlık kontrol listesi içinden 7 finalist seçilmişti. 2021’de 7 kamyon arasından ödüle layık görülen Toyota Yaris oldu. 7 finalist orta tazminat meydan okuma elektrikli Bir çift sürüm vardı.

Toyota Yaris, nihai etabında savaş eden çeşitli diğer 6 istekli rakibini geride bırakmayı başardı. Kompakt sürüm dolayısıyla kim devasa ödülü birden fazla kez galip Renault Clio ve ayrıca Volkswagen Golf iyilik modellerin orta yerini aldı. 2018 yılında Volvo XC40, 2019 yılında Jaguar I-Pace, geçtiğimiz uzun yıllar da Peugeot 208’in ödülün mal sahibi olmuştu.

Şiddetli büyükşehir içi yollarda çevik bir direksiyon sağlayacak stil tasarlanan Yaris, hepsi birden iç parçalar kapsamlı, konforlu ve ayrıca uzun kaliteye kurucu bir kütüklerden yapılmış kulübe sunuyor. Iletişim teknolojileriyle ve ayrıca uzun bileşenler seviyeleriyle hep birlikte kullanıcıların beklentilerini aşmayı başarıyor.

Avrupa Yılın Otomobili

Avrupa Yılın Otomobili ödülünün kim seneki finalistleri

  • Citroen C4
  • Cupra Formentor
  • Fiat 500
  • Land Rover Defender
  • Skoda Octavia
  • Toyota Yaris
  • Volkswagen ID.3

Avrupa Yılın Otomobili

Nihayet Avrupa Yılın Otomobili yarışmasında çeyrek yaratılış hibrit teknolojisini kullanan Toyota Yaris, yapılan oy pusulası sonucu jüriden toplamda 266 derecelendirme toplayarak ipi göğüsledi. Benzer şekilde Yaris’i 240 puanla Fiat 500 Electric ve ayrıca 239 puanla Cupra Formentor izledi. Pek şaşırtıcı bir şekilde kişinin favorisi olan elektrikli Volkswagen ID.3 ise 224 derecelendirme toplayarak çeyrek oldu.

Sizler için oluşturduğum; iyi bir fikir telefon, teknik ürünler ya da her şey hesaba katılırsa ihtiyaçlar satın alma listelerine buradan ulaşabilirsiniz. Benzer şekilde Trendyol listesini değerlendirmek sağa burayı vurmak!

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Avrupa Yılın Otomobili ödülü sahibini buldu – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply