Avrupa’da fosil yakıt kullanımı azalıyor – Hardware Plus

Avrupa’da fosil yakıt kullanımı azalıyor – Hardware Plus

Avrupa’da fosil yakıt kullanımı azalıyor. Uluslararası, geçtiğimiz 2020 yılında yenilenebilir elektrik gücü kaynaklarından daha şaşırtıcı bir şekilde elektrik gücü üretti.


İlginizi çekebilir: Logitech Video kaydı Seminer Sistemleri! Rally Kulüp, Rally Kulüp Mini yanı sıra RoomMate.


Fosil yakıt, ya da mineral yakıt, hidrokarbon yanı sıra uzun oranlarda karbon dioksit ilgili integral bir elektrik gücü kaynağıdır. Odun kömürü, petrol yanı sıra doğalgaz kim türden yakıtlara başlıca örneklerdendir. Ölen dinamik organizmaların oksijensiz ortamda milyonlarca on yıl sırasında çözülmesi aracılığıyla bestelemek. Önemli ölçüde ticari olarak şaşırtıcı bir şekilde büyük bir kullanmak alanı olan kim yakıt türü, gezegenimizin başlıca elektrik gücü kaynağı. Bunu söyledikten sonra kim rahatsızlık değişiyor. Avrupa’da fosil yakıt kullanımı azalıyor. Uluslararası 2020 yılında yenilenebilir elektrik gücü kaynaklarını yoluyla, daha şaşırtıcı bir şekilde elektrik gücü üretti. Çevre dostu elektrik gücü gittikçe değer kazanıyor.

 Avrupa’da fosil yakıt kullanımı azalıyor

Toparla yapılan araştırmalar, Avrupa’da fosil yakıt kullanımı yönündeki azalmayı gözler önüne serdi. Kıta, geçtiğimiz 2020 yılında yenilenebilir elektrik gücü kaynaklarını yoluyla, fosil yakıtlara oranla ekstra elektrik gücü ödünç almak etti. Kim kıta tarihinde bir aslen. 2019 yılında %34.6 seviyesinde olan yenilenebilir enerjiden üretilen elektrik enerjisi, 2020 yılında %38 seviyesine sonuç. Kim elektrik gücü rüzgâr, Güneş enerjisi yanı sıra hidroelektrikten üretildi. Fosil yakıttan üretilen elektrik gücü ise özdeş zaman dilimi içerisinde, %37 seviyesinden aşağıya kayıp. Kim dönüşüme yankı olan başlıca ülkeler Hollanda, İrlanda, Danimarka, İsveç yanı sıra Belçika. Kim rahatsızlık “Uluslararası’nın yıkama enerjiye geçişinde büyük bir kilometre taşı” olarak niteledi.” Uluslararası ülkeleri ile çevrili elektrik gücü üretiminin ,%62’sini rüzgâr yanı sıra güneşten karşılayan Danimarka çevre dostu enerjide başı çekiyor. Rüzgâr yanı sıra Güneş enerjisinde kim büyümek kaydedilirken, odun kömürü santrallerinden ödünç almak edilen enerjinin azaldığı öğrenildi. Araştırmalara bağlı olarak odun kömürü santrallerinden teklif elektrik enerjisi enerjisinin miktarı 2015 yılına bağlı olarak yarıya kayıp. Başarıyla geçti yıla bağlı olarak geri çevir ise raporda %20 olarak anahtar kelime edildi. Yenilenebilir enerjiye geçişin gezegenimiz için önemini düşünürsek, kim gelişmeler inanılmaz şekilde sevindirici. Konuyla endişeli gelişmeler için takipte cesur…


İlginizi çekebilir: Başına bütçeye avantajlı iyi bir fikir bileklikleri yanı sıra iyi bir fikir saatleri Trendyol üzerinden topla için tıklayınız.

İlginizi çekebilir: Başına bütçeye avantajlı iyi bir fikir bileklikleri yanı sıra iyi bir fikir saatleri Hepsiburada üzerinden topla için tıklayınız.


 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Avrupa’da fosil yakıt kullanımı azalıyor – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply