Avrupa’nın ilk kavisli OLED TV’si LG’den geldi – Hardware Plus

Avrupa’nın ilk kavisli OLED TV’si LG’den geldi – Hardware Plus

TV üreticileri arasındaki OLED rekabeti, piyasayı şok edici televizyonlarla doldurmaya başladı. OLED teknolojisi sayesinde hem son derece yalın, hem de kavisli ekrana kurucu TV modelleri ortaya sonuç.

OLED teknolojisinin öncülerinden bir kişi olan LG de kim konuda acımasız analiz içerisinde. Şirket, Uluslararası’nın ilk kavisli OLED TV’sini Uluslararası’da satışa sunduğunu duyurdu. Ilgilendirmek hakkındaki detaylar, LG’nin bizlerle paylaştığı yakalama bülteninde.

Sıkmak Bülteni

LG, Uluslararası’daki ilk kavisli OLED TV’yi satışa sundu

LG’nin kavisli OLED TV’si ilk olarak Almanya’da satışa sunuldu, çeşitli diğer ülkeler de sırada.

LG Electronics kavisli OLED TV’sini (55EA9800) Almanya’da satışa sundu. Sonuç olarak Avrupalı tüketicilere artırılmış OLED TV teknolojisini getiren ilk TV yaratıcı oldu. Kavisli OLED TV, kendinden emin elektronik aletler mağazalarında satılıyor yanı sıra çeyrek çeyrekten gelen de çeşitli diğer Uluslararası pazarlarında satışa sunulacak.

LG Electronics Daire veya apartman dairesi Eğlencesi Bölümü TV Departmanı Başkanı yanı sıra Her şey hesaba katılırsa Birincil Değiştirme In-kyu Lee, LG’nin Avrupalı tüketicilere en artırılmış OLED TV’yi sunmaktan duydukları memnuniyeti belirttikten sonradan sözlerine şöyle ısrar etti: “Kavisli OLED TV’mizin kurucu olduğu kader yaratılış görüntü teknolojisi yanı sıra ultra yalın kavisli tasarımı daire veya apartman dairesi eğlencesinde taze bir çağın başlangıcını gösterge ediyor.”

DisplaySearch’ün yaptığı araştırmaya bağlı olarak Uluslararası 2017 yılında dünya çapında OLED TV pazarının ödeme 30’unu oluşturacak. Aynı şekilde OLED TV’ye gösterilen talebin de 2016 yılında 7 milyondan fazla olacağını öngörüyor. ABD yanı sıra Uluslararası’da muazzam ekranlı kavisli OLED TV sunan ilk hizmet sağlayıcı olan LG’nin amacı, başına taze yaratılış TV teknolojisinde yenilikçi yanı sıra standartları belirleyen etiket olmaktır.

LG’nin çok kendi üretimi WRGB OLED teknolojisine kurucu olan kavisli OLED TV eşsiz bir görüntü kalitesine kurucu. Icat harikası varlık Red Dot ‘En İyinin En İyisi’ ödülü başta aslında olmak üzere içlerinde TÜV Rheinland, Intertek yanı sıra VDE’nin de bulunduğu çeşitli güvenilir kuruluştan ödüle gerçekten değer görüldü. 55EA9800 aynı anda dünyanın THX sertifikalı ilk ürünü.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Avrupa’nın ilk kavisli OLED TV’si LG’den geldi – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply