Avukatlar için Sosyal Ağ: AVUKAPP! – Hardware Plus

Avukatlar için Sosyal Dünya çapında Ağ: AVUKAPP! – Hardware Plus

Tamamen Hukuk danışmanı yanı sıra Öğrenci Avukatların entegre olabildiği, Avukapp uygulaması aracılığıyla avukatların kişiye özel aralarında bir kültürel medya ağı oluşturabilmesi yanı sıra  hepsi birden yardımlaşma taleplerinin canlı geçirilebilmesi hedefleniyor.

Azerbaycan kökenli Türk yazılımcılar vasıtasıyla yapılan uygulamada düşünce ve duygular Hukuk danışmanı Emre Avşar aracılığıyla dokunma yanı sıra Medya Danışmanı Sakinlik Karaoğlan vasıtasıyla geliştirildi yanı sıra 2021 yılı itibari aracılığıyla kullanıma sunuldu.

Uygulamanın içeriğinde neler sahip olmak ?

Kendilerine ısmarlama bir hesap oluşturabilen avukatlar, fotoğraflar paylaşabilecek, hastagler yardımıyla paylaşımını bulabilecek yanı sıra hepsi birden yardıma temel ihtiyaç duyduğu konularda meslektaşları aracılığıyla mesajlaşabilecekler. Hepsi birden kurumsal ilanları veya hep birlikte çalışabilecekleri meslektaş arayışlarını da yapabilecekleri Avukapp uygulaması, Google Play Store’dan Android çalışma sistemini kullanan telefonlar aracılığı aracılığıyla yanı sıra Apple Store’dan IPhone yanı sıra IPad’ler için kullanılmaktadır.

 

Başvuruların Hukuk danışmanı olduğu tam olarak nasıl tanımak ediliyor?

Itibaren başvuru talepleri büyük ölçüde bir ekip vasıtasıyla dikte ediliyor yanı sıra Baro kayıtları aracılığıyla uyuşması teyit edildikten bundan sonra başvurular kesinlikle hale getiriliyor. Bu nedenle kullanıcıların yaptıkları başvuru taleplerinin onlar, doğruluğu teyit edildikten bundan sonra sisteme entegre ediliyor. Davranış içerisinde Hukuk danışmanı veya Öğrenci olmayan hiç kimse kuruluş almıyor. Güvenlik ve güvenlik sorununun önüne geçilmesi için şuan bütün başvurular manuel olarak dikte ediliyor.

Kontrol ya da Savcılar Uygulamayı Kullanabilir mi?

Avukapp uygulamasının amacı avukatların kültürel bir İnternet oluşturması temeline dayandığı için Kontrol yanı sıra Savcıların tekrardan Hukuk danışmanı unvanı pikap durumları işaret etmek konusu olursa yanı sıra Hukuk danışmanı olarak çalışmaya başlamaları halinde sisteme entegre edilebilirler.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Avukatlar için Sosyal Ağ: AVUKAPP! – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply