Avustralya Federal Mahkemesi’nden Steam’e Rekor Ceza

Avustralya Federal Mahkemesi’nden Steam’e Rekor Ceza

Avustralya Federal Mahkemesi, 2011 – 2014 yılları orta iade politikası yapmadığı için Steam’e 2.2 bin dolarlık kazanç cezası verdi.

Avustralya Savaş Kurumu’nun verdiği disiplin Steam’in ödemeyi olarak görüntüle ettiği miktarın 12 katına denk olay. Valve’e kesilen kim disiplin kanunun öngördüğü en uzun miktardan verildi. Mahkeme James Edelman yaptığı açıklamada Valve’in Avustralya kanunlarını kesinlikle çiğnediği için böyle önemli bir disiplin verdiklerini belirtti.

Valve’in genel olarak {sorumlu} avukatı Karl Quackenbush yaptığı açıklamada şirketin lig platformunun Avustralya’da çözüm vermeye başladığı tarihten 2014 yılında Avustralya Savaş ve ayrıca Kullanıcı Komisyonu’nun yaptığı uyarıya {kadar} saygın rehberlik alınmadığını veya iç yönetmeliklere uyulmadığından emin olmadığını dile getirdi. Kim eksikliği James Edelman vasıtasıyla affedilmedi.

Edelman yaptığı açıklamada servisin Avustralya’da 2.2 bin kullanıcısı olduğunu ve ayrıca 2011 aracılığıyla 2014 yılları orta Avustralya IP adreslerinden 21,124 adet “iade” içerikli homurdanmak aldığını belirtti. Avustralya Federal Mahkemesi 2014 yılının geçit töreni ayında iade seçeneğinin sunulmamasının bireysel kanunlarına aykırı olduğuna çözünürlük verdi. Valve ise dünya çapında iade haklarını 2015’in arasında çıkardı.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Avustralya Federal Mahkemesi’nden Steam’e Rekor Ceza

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply