Avustralya, Game of Thrones’un korsanında lider oldu! – Hardware Plus

Avustralya, Game of Thrones’un korsanında lider oldu! – Hardware Plus

Game of Thrones’ın dün gece başlayan çeyrek sezonu bütün dünyada yanı sıra ülkemizde beklendiği seç güçlü bir ilgi aracılığıyla karşılaştı. Herkesin merakla beklediği dizinin son zamanlarda bölümü için hayranları özel izlemekle kalmayıp hepsi birden onu arşivlemek için de uğraştı.

Belli ülkelerde HBO’nun HBO Go servisinin güçlü trafikten dolayı çeşitli saatliğine çökmesi yüzünden diziyi stream edemeyen kişiler çareyi korsana başvurmakta buldu.

TorrentFreak adlı sitenin haberine bağlı olarak 4. sezonun aslen bölümü Torrent aracılığı aracılığıyla 1 milyondan fazla indirilmiş. Dizinin yayınlandığı günün ertesi sabahı 300,000’den fazla BitTorrent kullanıcısı bölümü kesinlikle olarak hepsi birden paylaşmış.

Kim korsan paylaşımın en istisnai olarak yaşandığı şehir dışı ise Avustralya gel. Bütün download’ların %11.6’sını yerleşim bölgesi ülkeyi %9.3 aracılığıyla Amerika, %5.8 aracılığıyla İngiltere uyumlu ediyor.

Büyükşehir bazında ise Melbourne %3.2’lik oranla birinci sırada kuruluş alırken Atina %2.9, Sidney %2 oranı aracılığıyla onu uyumlu ediyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Avustralya, Game of Thrones’un korsanında lider oldu! – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply