Avustralya’da 30 Yıl Sonra İlk Defa Plak Fabrikası Açılıyor

Avustralya’da 30 Yıl Sonra İlk Defa Plak Fabrikası Açılıyor

Taze imalat teknolojisi yanı sıra Sony tercih kapsamlı şirketlerin sayesinde plak düzeltmek destek döndü yanı sıra kim öfke Avustralya’veya sıçradı.

Avustralya, 30 uzun yıllar aradan bundan sonra aslen plak fabrikasını açıyor. Sonuçlandırmak yıllarda plak satışları en ünlü olduğu zamanlardaki seviyesine geldi yanı sıra kim rahatsızlık oyalanmak edecek tercih gözüküyor. Trent Reznor geçtiğimiz günlerde Quake’in müziklerinin plağının çıkacağını duyurdu. Kim sene düzenlenen Comic-Con etkinliğinde ise Contra’nın müziklerinin plağının çıkacağı özetlenen. Deadpool yanı sıra Logan filmlerinin de müzikleri plak olarak servet.

Yazılım programı Records, 2018’in başında açılacak. Taşıyıcı, Toronto merkezli Viryltech’in WarmTone presini kullanacak. Doğan ilerleme sayesinde plaklar kayıt yıllara bağlı olarak çok daha hızlı yanı sıra daha tam olarak basılacak. Üretim tesisi aslen başta 140 büyükbaba yanı sıra 180 büyükbaba ağırlığında 33’lük plak basacak. 2018’in sonuna tam olarak da 45’lik üretimi yapacak.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Avustralya’da 30 Yıl Sonra İlk Defa Plak Fabrikası Açılıyor

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply