Avustralya’dan Hata 53 Yüzünden Apple Tarihi Bir Dava Açtı

Avustralya’dan Hata 53 Yüzünden Apple Tarihi Bir Dava Açtı

Avusturalya, geçtiğimiz sene Apple’ın başını gerçekten ağrıtan Hata 53’ten dolayı yenilik devine, eskiden eşi benzersiz bir hakkında yasal işlem başlatmak açtı.

Apple’a Hata 53’ten dolayı mağdur olan başına bir vatandaş için 1,1 Bin Avustralya Doları tutarında maaş davası açtı. Geçmek sene gönderilen bir güncellemeden daha sonra iPhone modellerinde Touch ID hatası olarak da anlaşıldı Hata 53 ortaya çıkmıştı. Kim yanlışlık telefonu kullanılamayacak hale getiriyor ve ayrıca kullanıcıların yaşlı sürüme tavsiye dönmesini zorluyor. Bir şaşırtıcı bir şekilde iPhone kullanıcısı 3 üncü taraflara gelir ödeyerek telefonunu halledilir ettirmek zorunda kalmıştı.

Avustralya Mücadele ve ayrıca Müşteri Komisyonu (ACCC) kim rahatsızlık aracılığıyla sinir olarak şirketin ülkede keşfedildi kullanıcı yasalarını mola ettiğini ve ayrıca bunun için maaş ödemesi gerektiğini açıkladı. Tedarikçi kim yanlışlık geliştirmek geldikten daha sonra kullanıcılardan bir özür dilemiş ve ayrıca kullanıcıların kim hatayı tam olarak nasıl geçebileceklerini anlatan kapsamlı ve ayrıca açıklayıcı bir posta yayınlamıştı yine de ancak bir şaşırtıcı bir şekilde tüketici çoktan mağdur olmuştu. Davacılar vatandaş başı açıkça 829.000 Amerikan Doları maaş istiyor. Apple vasıtasıyla ise kim hakkında yasal işlem başlatmak aracılığıyla sinir her türlü bir ana sebep yapılmış kesinlikle değil.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Avustralya’dan Hata 53 Yüzünden Apple Tarihi Bir Dava Açtı

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply