AWS artık bulut üzerinden macOS Big Sur çalıştırmaya izin verecek

AWS artık bulut üzerinden macOS Big Sur çalıştırmaya izin verecek

Amazon Web Services (AWS) macOS tekliflerini dramatik geliştiren son zamanlarda manşet yayınladı. Buna bağlı olarak daha öncesinde macOS Mojave yanı sıra Catalina desteği veren düzeni; artık en sonuçlandırmak eşdeğer macOS Big Sur koşu sistemini çalıştırmaya izin verecek.


Öte yandan eğer bir kişisel bilgisayar almayı düşünüyorsanız; 790-4.199TL arası başına kullanıma faydalı zorlu bilgisayarlar için tekrar tekrar güncellenen kim ticari mal listesine bakabilirsiniz.


Geçtiğimiz Kasım ayında Big Sur versiyonunun çıkışından beklenmedik bir şekilde daha önce Amazon, macOS tekliflerini kullanıcılara getirmişti. Yine de aradaki zamanın azlığından dolayı kim sonuçlandırmak eşdeğer sisteme gelmemişti. Sisteme gelmesinin kaynak kim {kadar} yüksek sürdüğünü bilmesek de böylelikle AWS için Big Sur gelmiş olay.

Güncellemeyle itibaren kapsamlı yeniliklerden birisi de Amazon Elastic File System (EFS) özelliğinin bulut macOS’lerde kullanılabilmesi. Kim işlevin de cihazların hızlarında kapsamlı etkiye yaratıcı olması potansiyel olarak. Kendi hariç yine zaten Amazon firması macOS bulut kullanıcılarının içsel belge sistemleri yerine Amazon Block Storage kullanmalarını öneriyor.

Epeyce da Big Sur güncellemesinden bahsetmemiz burada listeleniyor faydalı olacaktır. Öyle ki macOS koşu sisteminin en sonuçlandırmak halini sunan Big Sur versiyonu; şimdiye {kadar} macOS X versiyonundan gelen yapılan en önemli yenilikleri koşu sistemine getirmiş durumda. Aramak yüzleşmek değişikliklerinin yakın kim güncellemede kurumsal, önemli ölçüde Safari tarayıcısını iyileştirme konusunda inanılmaz şekilde uğraş verdi. Tarayıcının aldığı çeşitli diğer yeniliklerin orta karıştırmak çevirici işlevi önemli ölçüde göze çarpıyor.

Sonuçta güncellemenin şimdilik özellikle Amerika’nın bazı bölgeleri, Uluslararası yanı sıra Asya-Pasifik ülkelerinde ulaşılabilir olduğunu belirtelim.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: AWS artık bulut üzerinden macOS Big Sur çalıştırmaya izin verecek

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply