AXA Bitcoin ’i ödeme yöntemi olarak kabul edecek! – Hardware Plus

AXA Bitcoin ’i ödeme yöntemi olarak kabul edecek! – Hardware Plus

Bitcoin’in topluluk yatırımcılar vasıtasıyla ilgi gördüğü {artık} bir dürüst gerçek. Finansör ilgisinin ve ayrıca, şirketler {artık} prosedür yanı sıra ödeme süreçlerine de Bitcoin’i ekliyorlar. Hemen şimdi de AXA, İsviçre’de Bitcoin ’i ödeme yöntemleri arasına katan aslen taşıyıcı oldu.

İlginizi çekebilir: Coinbase risk volatilitesi Bitcoin’e eşdeğer!

Bitcoin’in derhal benimsenme süreci aracılığıyla gergin manşet gelmeye peşini bırakmamak, sürdürmek. En toparla haber, Paris merkezli taşıyıcı AXA’dan geldi. AXA Sigorta kapsamı şirketinin İsviçre şubesi, Bitcoin’i gider ödemelerinde bir ödeme yöntemi olarak kabul edeceğini bildirdi.

Paris merkezli titan taşıyıcı AXA, İsviçre’de Bitcoin’i ödeme yöntemlerine ekleyen aslen taşıyıcı oldu. Şirketin kim hamlesi, devasa bir anahtar yer değiştirme olarak görüldü.

Şirketin İsviçre Görünür İnovasyon Kurulu Başkanı Claudia Bienentreu şunları söyledi:

 “Kim adımla birbirleriyle AXA Sigorta kapsamı, müşterilerine taze bir seçenek ödeme yöntemi sunuyor. Taze teknolojiler daha erken görmediğimiz {kadar} önemli roller üstlenecek.”

Taşıyıcı, taze ödeme sistemi için kripto finansal brokerlik şirketi Bitcoin Suisse aracılığıyla işbirliği kurdu. AXA müşterisi, Bitcoin aracılığıyla yapacağı ödemeyi Bitcoin Suisse’e yapacak. Bitcoin Suisse de kim Bitcoinler’i AXA için İsviçre frangına çevirecek. Müşteriler varlık sigortası haricindeki primlerini Bitcoin aracılığıyla ödeyebilecek.

Taşıyıcı, 2019 tarihinde yapmış olduğu bir araştırmada, katılımcıların başına 3’ünden 1’inin kripto paralarla gergin olduğunu duyu etti. Kripto paraların 2020 yılında yaşadığı ilerleme da kayıtlara geçti. Şirketin kim saptamaları, Bitcoin’i ödeme yöntemi olarak kabul etmesinde önemli sorumluluk oynadı.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: AXA Bitcoin ’i ödeme yöntemi olarak kabul edecek! – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply