Axie Infinity Fiyatı Facebook’un “Meta” Olmasıyla Yükseldi!

Axie Infinity Fiyatı Facebook’un “Meta” Olmasıyla Yükseldi!

Axie Infinity fiyatı, AXS’in Facebook’un Meta’ya geri yükleme markalaştığı haberine cevap vermek vermesiyle 155 doların üzerindeki bölgelere fırladı. 150 para civarındaki beklenmedik direncin üzerine bir uzatmak, AXS’nin son zamanlarda zirveleri etiketlemesini sağlayabilir.

Facebook’un 28 Ekim’de Meta olarak geri yükleme markalaştığına dair yaptığı ifşa, bir metaverse artırmak için sanal kültürel medyanın ötesine geçme isteklerinin bir teyidiydi. Kim manşet, Metaverse’de NFT yanı sıra organizasyon kriptoları orta deneysel bir ralliyi tetikledi. Gelişmeler aracılığıyla hep birlikte Decentraland (MANA), 28 Ekim aracılığıyla 29 Ekim orta %80’e varan bir uzatmak kaydetti yanı sıra piyasa değeri özellikle 24 saatte 1,44 milyar dolardan 2,08 milyar doların üzerine sonuç.

Axie Infnity’nin yurtiçi bir tokeni olan Pokemon tarzı bir “oyna-kazan” köpek ders aktivite yanı sıra çevrimiçi medeniyet olan AXS de %22,5’e varan bir artışla Bir çift haftanın en uzun seviyesini 160 doların üzerine çıkardı. AXS, oyuncuların sanal evcil yaratıklar (organizasyon içi NFTS) satın biriktirmek için kullandığı Axie sanayi yerinin hakiki ihalesi olarak tanımlanıyor.


İlginizi Çekebilir: Yatırımcılarına 1 ayda ödeme 1600 kazandıran organizasyon, Axie Infinity nedir?


Axie Infinity, 28 Ekim’de 117 dolardan 29 Ekim’de 163 dolara %39’un ileri ralli yaptı. Kim ralli, o zamandan çünkü AXS fiyatının 142 para civarındaki kolay erişilebilir fiyata verimli olduğunu gören 150 dolarlık tolerans seviyesi vasıtasıyla reddedildi. AXS, 140 doların ileri bir geri çevir eğilimi aracılığıyla devam ediyor görüyor yanı sıra kim seviyenin altına kayması, 125 dolarlık güçlendirmek duvarına verimli kayıp için toparla uçmak momentumunu kaybettiğini gösterebilir. AXS fiyatı gazetecilik boyunca 149 dolardan devam ediyor görüyor. Olası bir 125 para azaltmak seviyesine inilmesi fiyatı 108 ila 114 bandı arasına çekebilir.

AXS fiyatı erişilebilirlik bölgesinden itibaren 148 para aracılığıyla 155 para arasındaki dönüştürme baskısını aşarsa, Axie Infinity yükselerek 155 para ileri son zamanlarda rekor seviyeler keşfedebilir. Ata hareketli ortalamalar yanı sıra MACD’nin faydalı bölgedeki hareketi kim uçmak görünümünü doğruluyor. Aynı şekilde, Göreceli Elektrik enerjisi Endeksi (RSI) göstergesinin sert alıma yerel 63‘teki konumu, uçmak momentumunun ancak bir sayı gücü olduğunu gösteriyor.

 

*Varlıklar tavsiyesi içermez.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Axie Infinity Fiyatı Facebook’un “Meta” Olmasıyla Yükseldi!

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply