Axie Infinity NFT Oyununa Rakip Supdrive Yolda! – Hardware Plus

Axie Infinity NFT Oyununa Rakip Supdrive Yolda! – Hardware Plus

Eskiden GameFi platformlarının gözdesi olan Axie Infinity, sıkı sonuçlandırmak 1 ay içerisinde tahmini olarak 4 kırışık değerlenerek 20 para seviyesinden 80 dolara {kadar} ulaştı.  Nintendo’nun yaygın bilinen lig serisi Pokemon’dan motive etmek alarak geliştirilen Axie Infinity, çıktığı andan gelen hızlı benimsenmiş ve ayrıca oyunun tokenı olan AXS tokenının da fiyatının 1 ayda %1600 genişlet yaşayarak piyasada adından eyalet ettirmesine kaynak olmuştu. Axie Infinity aracılığıyla hep birlikte NFT içerikli oyunların piyasada devasa ateş etmek yaşaması, kim alana yönelik girişimlerin sayısını da artırdı. Bir dönemin yaygın bilinen uygulamalarından olan Vine’ın kurucularından olan Dom Hofmann, bireysel Twitter hesabı üzerinden taze lig projesi ve ayrıca Axie Infinity’nin rakibi kesinlikle olacak Supdrive adlı oyunun tanıtımını yaptı.

2012 yılında kurulan ve ayrıca pek istisnai olarak ikramiye şampiyon yaygın bilinen alışkanlık Vine’ın kurucularından olan Dom Hofmann, Twitter hesabı üzerinden NFT içerikli lig projesinin tanıtımını yaptı. Supdrive isimli girişim aracılığıyla oyuncular bir taraftan lig oynayarak eğlenirken bir yandan da maaş ödünç almak edecek.

Vine yaratıcı ortağı Dom Hofmann, oyunları çalıştırmak için NFT teknolojisini kullanacak tuğla zinciri tabanlı bir ayrıntılı lig konsolu olan Supdrive’ı duyurdu. Don Hofmann, lig aracılığıyla stresli yaptığı bir açıklamada Ethereum ağındaki pratik sözleşmelerin kısıtlı imkanlarına ne olursa olsun inanılmaz şekilde muhteşem bir lig sistem kurmuş olduklarını anahtar kelime etti.

Hofmann, Supdrive’da kolay erişilebilir olan oyunların NFTler (Fungible olmayan token) olacağını, bu nedenle başına lig için kısıtlı sayıda çiftleme bulunacağını belirtti. Benzer şekilde, bir Supdrive oyununun başına kopyası, “türünün tek örneği farklı renkler paletleri, karmaşıklık seviyeleri ve ayrıca daha fazlası” aracılığıyla eşsiz kesinlikle olacak.

NFTler, normalde parçanın mülkiyetine eşsiz bir stil yaratıcı olma fırsatları olarak satın alınan ve ayrıca satılan çevrimiçi malzeme parçalarıdır. Ortaya çıktıklarından gerçeği nedeniyle bölüm ileri kapsamlı bir etkiye yaratıcı oldukları için pek istisnai olarak eleştiriyi de üzerlerine toplamış durumdalar.

Hofmann’ın ifadelerine bağlı olarak Supdrive,  GameFi ve ayrıca NFT teknolojilerini birleştirerek aslen defa oynanabilir bir tuğla zinciri sistem oluşturmak ediyor. Hazırlanacak olan lig NFTlerinin başına bir birey, kendilerine has özellikler içerecek. Supdrive Virtual Firmware yazılımı aracılığıyla de NFT oyunlarının sahipleri, oyunlarını oynayabilecek.

Supdrive oyunları ilk arcade odaklı kesinlikle olacak. (Galaga , Pacman ya da Asteroid seç). Yine de Supdrive varlık yazılımı yükseltildiğinde bir noktada daha fantezi hale servet. Hofmann, Supdrive’ın incelemek tanınmış olarak ekim ayının hedeflendiğini ve ayrıca iddiaya göre o tarihten daha önce bazı “yenilikçi faaliyetlere” yaratıcı olacağını belirtiyor.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir


İzliyorsun: Axie Infinity NFT Oyununa Rakip Supdrive Yolda! – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply