Aynı Fiyata Amiral Gemisi Mi, Orta Seviye Mi? | Poco F3 vs Galaxy A72 Karşılaştırma

Aynı Fiyata Amiral Gemisi Mi, Orta Seviye Mi? | Poco F3 vs Galaxy A72 Karşılaştırma

Ihtiyatlı telefon seçimine gelince hepimiz olabildiğince az ödeyerek en harika özelliklere kurucu aslında olmak istiyoruz. Kim hastalık, maliyet etkinlik cihazı dediğimiz cihazların rakiplerinden sıyrılmasını ve ayrıca insanların dikkatini çekebilmesini sağlıyor. Orta – en uygun segmente geldiğimizde de, cebimizdeki bütçeyi artırmadan amiral gemisi özelliklerine kurucu cihazlardan birini satın alabilmek istiyoruz. Kim segmente hitap etmek için piyasaya sunulan 2 ekipman olan Poco F3 ve ayrıca Galaxy A72’yi gelin adayı birbirleriyle değerlendirelim.

Poco F3 ve ayrıca Galaxy A72’nin hediye fiyatlarını Hepsiburada üzerinden belirlemek etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Poco F3 ve ayrıca Galaxy A72’nin hediye fiyatlarını Trendyol üzerinden belirlemek etmek için buraya tıklayabilirsiniz.


İlginizi çekebilir: realme Book için hediye tanınmış açıklandı!


Aynı fiyata amiral gemisi mi istiyorum edersiniz yoksa arasında en uygun derece mi?

Öyle 2 pratik telefon düşünün ki, fiyatları aynıyken bir tanesi arasında en uygun seviyede olsun ve ayrıca diğeri de amiral gemisi seviyesine bakış kırpsın. Kim 2 ekipman sözde sizin de görüş ettiğiniz iyilik Poco’nun taze pratik telefonu F3 ve ayrıca Samsung’un hediye tarihinden verilen dikkatleri üzerine çeken Galaxy A72 stil.

Oluştur

Cihazların tasarımlarına baktığınızda 2 markanın da son derece türünün tek örneği geliştirmek çizgilerine kurucu olduğunu görüyorsunuz. Poco F3, eleman bazında baktığınızda daha premium bir deneyim yaratabilmeyi başarsa da; Galaxy A72 kim hissiyatı yaşatamıyor. Galaxy A72’nin ise sonra öne çıkan özelliği geri kapağının kazımak tutmaması doğru kaza. Göster benzeri göz kamaştırıcı yüzeylere kurucu olan pratik telefonlar kirleri son derece fazla ve ayrıca görünür bir moda trendi gösterirken plastik geri kapaklarda bunun pek de böyle olmadığını gözlemliyoruz. Eğer kim konuda katı bir kullanıcıysanız Poco F3’e kıyasla A72’nin size daha cazip görüneceğini söyleyebiliriz.

Cihazların ebatlarına baktığımızda da beklenmedik bir şekilde beklenmedik bir şekilde özdeş ölçülere kurucu olduklarını ve ayrıca ağırlıklarının da son derece bölgesel olduklarını görüyoruz. Ancak elde etmek tutuş hissiyatı ve ayrıca istihdam kolaylığıyla Poco F3, Galaxy A72’nin önüne acı.

Göster

Göster tarafına gelince Poco F3’te sık sıkı amiral gemisi modellerde gördüğümüz ve ayrıca şuanda en harika AMOLED panellerden bir kişi olarak değerlendirdiğimiz E4 AMOLED bir gözünde canlandırmak kapı sunulduğunu görüyoruz. E4 AMOLED ekranlar özellikle tahta kalitesiyle öne çıkmanın da geçmiş; 120 Hz uzun tazeleme hızlarını destekleyerek daha akıcı görüntüler sunabiliyorlar. Böylelikle E4 AMOLED paneller kullanıcının taleplerini fazlasıyla karşılayan ve ayrıca en son derece istiyorum edilen paneller haline geliyorlar. Poco F3’te olarak kullanılmak için üretildi kim belirlenen ekrana iletişim olarak Galaxy A72’de 90 Hz tazeleme hızına kurucu bir AMOLED tahta kullanılan. Galaxy A72’de gördüğümüz kim tahta başına ne {kadar} amiral gemisi düzeyinde olmasa da; ortalamanın son derece ileri bir kaliteye kurucu. Fakat ancak her şey hesaba katılırsa anlamda gözünde canlandırmak doğru Poco F3’ün önde olduğunu rahatlıkla belirtebiliriz.

Dananın kuyruğunun koptuğu merkez: İşlemci

Cihazların işlemcilerini bakış önüne aldığımızda son derece büyük ölçüde bir varyasyon görüyoruz. Poco F3’te Qualcomm’un en hediye işlemcilerinden bir kişi olan Snapdragon 870 işlemci çipi seti kullanılırken Galaxy A72’de şimdiye {kadar} sayısız pratik hazır gördüğümüz Snapdragon 720G kullanılıyor. Snapdragon 720G başına ne {kadar} rüştünü ispatlamış bir işlemci çipi olsa da; 870’in hızı ve ayrıca performansıyla yarışabilecek düzeyde kesinlikle değil. Aradaki elektrik enerjisi ve ayrıca etkinlik farkını da dikkate alınması gereken faktör aldığımız yaş işlemci çipi tarafında Poco F3, Galaxy A72’nin büyük ölçüde manada önüne acı.

Arayüz

Arayüz istihdam kolaylığı da sübjektif bir sorun olsa da; çoğunluğun ONE UI iyilik arayüzleri kullanmayı istiyorum ettiğiniz gözlemliyoruz. Kullanıcıyı kompleks süreçlere maruz bırakmayan ve ayrıca hızlı kullanıma kurucu arayüzler; müşterilerin pratik telefon tercihlerinde belirleyici olabiliyor. Bundan sonra MIUI arayüzünde Xiaomi bünyesi altındaki pratik telefonlar daha son derece çeşitliliğe kurucu olsa da; basitliğiyle öne çıkan ONE UI, arayüz karşılaştırmasında sayısız kullanıcının tercihi olacaktır.

Samsung Galaxy A72 dinamikler

Ölçüm: 165 x 77.4 x 8.4 mm

Vücut ağırlığı: 203 büyükbaba

Göster: 67 inç FHD+ Super AMOLED 90 Hz

İşlemci: Snapdragon 720G

Bellek: 8 GB

Depolama alanı: 128 GB + MicroSD

Geri Video kamera: 64 MP + 12 MP + 8 MP + 5 MP

Yüz Video kamera: 32 MP

Video kaydı: 4K 30 fps (Yüz ve ayrıca Geri)

Batarya: 5000 mAh

Ima etmek: 25 Watt

POCO F3 dinamikler

Ölçüm: 163,7 x 76,4 x 7,8 mm

Vücut ağırlığı: 196 büyükbaba

Güvenlik ve güvenlik: Gorilla Glass 5 (yüz ve ayrıca geri)

Göster: 6,67 inç FHD+ AMOLED, 120 Hz, HDR10+

İşlemci: Snapdragon 870

Bellek: 6 GB / 8 GB

Depolama alanı: 128 GB / 256 GB

Kamea: 48 MP + 8 MP + 5 MP

Yüz Video kamera: 20 MP

Batarya: 4520 mAh

Ima etmek: 33 Watt

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Aynı Fiyata Amiral Gemisi Mi, Orta Seviye Mi? | Poco F3 vs Galaxy A72 Karşılaştırma

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply