Aytemiz Noktalarına Elektrikli Otomobiller İçin Hızlı Şarj Üniteleri Kuruluyor! – Hardware Plus

Aytemiz Noktalarına Elektrikli Otomobiller İçin Hızlı Şarj Üniteleri Kuruluyor! – Hardware Plus

Ülkemizde de kullanımı gittikçe geliştirmek elektrikli yöntemler (PL) için Aytemiz, kişiye özel noktalarında hemen suçlamak istasyonları kuruyor.

Ülkemizde faaliyet gösteren akaryakıt firması olan Aytemiz, ülkemizde geliştirmek elektrikli araçların suçlamak sorununu hoş amacıyla istasyonlarına hemen suçlamak üniteleri kuruyor.

Yapılan açıklamada, Aytemiz istasyonlarının araç endüstrisindeki değişim yanı sıra dönüşüme ayak parmağı uydurmayı amaçladıklarını yanı sıra dolayısıyla sayıları başına geçmek tarih geliştirmek elektrikli yöntemler (PL) için hemen suçlamak üniteleri aracılığıyla seçenek vermeye başlayacağı bildiriyor.

İlk olarak Bursa’da ünite kurulmaya başlanılacağını belirtilen Aytemiz, kim istasyonlarda kurulacak üniteleriyle hem elektrikli hem de hibrit araçların suçlamak edilebilmesine imkân sağlanacağı vurguluyor.

Aytemiz Her şey hesaba katılırsa Müdürü Ahmet Eke, Tavuk’de sayıları 2016 yılında 2 birçok bin adede yaklaşan yanı sıra 2017 yılında bir eski yıla oranla satışları komisyon 50 gelişmekte elektrikli araçların ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kim adımı attıklarını belirtirken, Aytemiz olarak dizel, gaz yanı sıra LPG satışının ve ayrıca elektrikli yöntemler (PL) için Eşarj Elektrikli Yollar Şarj Sistemleri AŞ aracılığıyla şirket birliğine gittiklerini yanı sıra dolayısıyla enerji enerjisini de seçenek benzin olarak istasyonlarında satışa sunacaklarını aktardı.

Eke, “Gelişen Elektrik gücü aracılığıyla ödünç almak ettiğimiz know-how yanı sıra anlaşma avantajı sayesinde sektörümüzün geleceğine bugünden hazırız. Aytemiz olarak elektrikli araba kullanıcılarından servet desteklemek bildirimlerle istasyonlarda yapacağımız yatırımlara Bölüm vereceğiz. Bursa’nın ardından, anlık bir zaman çerçevesi içerisinde İstanbul’da, hem Anadolu hem de Uluslararası yakasında hayati noktalarda daha ana istasyonlarımızda hemen suçlamak ünitesine kuruluş vereceğiz. Tonit bir terminal aracılığıyla başlattığımız kim hizmeti, elektrikli araçların en tipik olarak kullanabileceği karayollarını önemli alarak, kim güzergâhlardaki Aytemiz istasyonları vasıtası aracılığıyla yüksek vadede belli bir maliyet çerçevesinde yaymayı hedefliyoruz.” şeklinde faktör yaptı.

Eke, kim istasyonlara uğrayacak elektrikli yanı sıra hibrit araçların özel 25 dakikada pratik olarak bataryalarının tamamını doldurabileceğini, aynı zamanda 2 araca seçenek verebilen cihazlardan günde tahmin edilen 75 civarında aracın yararlanabileceğini aktarıyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Aytemiz Noktalarına Elektrikli Otomobiller İçin Hızlı Şarj Üniteleri Kuruluyor! – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply