Azerbaycan kripto para merkezi kuruyor! – Hardware Plus

Azerbaycan kripto para merkezi kuruyor! – Hardware Plus

Azerbaycan Dünya çapında Ağ Forumu (AİF); kripto para piyasası aracılığıyla Blockchain teknolojisini gözden geçirme ve ayrıca tamamen dönüştürmek için bir kuruluş kurulmasını onayladı.Osman Gündüz, kim merkezin stresli pazar yeri katılımcılarını da içerecek bir ticari altyapı oluşturmaya yönelik olduğunu söyledi.

Merkezde kripto paralar ve ayrıca Blockchain tartışılacak

“Yer sıklıkla olarak toplantılar düzenleyecek, kripto para piyasası ve ayrıca Blockchain teknolojisinin düzenlenmesi konularını ele alacak. Aynı anda kuruluş oturum, toplantı, celse hizmetleri sağlayacak ve ayrıca endüstrinin geçerli düzenlemeleri konusunda teklifler hazırlayacak, anlaşma yapacak. Böyle bir merkezin oluşturulması yerel dönem için planlarımızın bir parçası ”dedi.

Gündüz, geçtiğimiz günlerde KIFP, KriptoAZE Derneği ve ayrıca Portmanat geri ödeme sistemlerinin inisiyatifinde, kripto para piyasalarının düzenlenmesi ve ayrıca Blockchain teknolojilerinin etkin kullanımı konulu bir toplantı düzenlediğini söyledi. AIF başkanı benzer şekilde, Azerbaycan’da Blockchain teknolojisi ve ayrıca kripto para piyasalarının gelişmesi açısından önem aracılığıyla stresli olarak kendisine ısmarlama bir tavsiye gösterilmesi gereken bir çeşit büyük noktayı açıkladı.

“Yatırımlara riskler takip et ettiği için, değiş tokuş alanında oturum, toplantı, celse çalışmalarına tavsiye etmek önemlidir. Çeşitli insanın kim konuda hiçbir fikri yoktur ve ayrıca bunun dikkatli değildir. Dünya çapında Ağ medyasının katılımıyla oturum, toplantı, celse, büyükşehir ve ayrıca ısmarlama yapılar vasıtasıyla yürütülebilir. Bir çeşitli diğer büyük duyu da, risklerin sigortalanması konuları da harmanlanmış aslında olmak üzere sektörün geçerli düzenlemesi sorunlarının çözümü. ”Dedi.

AİF Başkanı, kim alanda bazı ilerlemeler kaydeden, ideal ticari altyapı ve ayrıca ekosisteme yaratıcı olan sınır ülkelerin deneyimlerinin incelenmesinin de büyük olduğunu düşünüyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Azerbaycan kripto para merkezi kuruyor! – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply