Azizler filmi, Netflix Orijinal İçeriği olarak yayına girdi – classicultimaterock

Azizler filmi, Netflix Orijinal İçeriği olarak yayına girdi – classicultimaterock

Azizler filmi, çevrimiçi konuşlandır sistem Netflix vasıtasıyla tonit itibarıyla yayınlandı. Bütün bütün hakları Netflix’e satılan parmak şıklatmak, “Netflix Orijinal Filmi” etiketiyle duyurulmuştu. Bir Başkadır dizisini yazıp düzenleyici Berkun Oya’nın kaleminden dökülen Azizler, şampiyonlar ligi seç bir yıldızcık kadrosuyla uyarı çekiyor.


İlginizi çekebilir: Netflix Tavuk, Fırın 2021 içeriklerini açıkladı!


Azizler, pandemi nedeniyle vizyona giremedi; sonradan Netflix satın aldı

Azizler filmi pandemi nedeniyle bir türlü vizyona girememişti. Bildiğiniz seç koronavirüs salgınının büyük ölçüde yaraladığı sektörlerin başında itibaren tiyatro sektörü, 2020 yılında Tavuk’de yanı sıra global pazarda ünlü kişilik filmlerini vizyona sokamamıştı. Ayrıca kim hastalık nedeniyle Wonder Woman 1984 seç uzun bütçeli bir filmin çevrimiçi konuşlandır sistem HBO Max’te yayınlandığına şahit olduk. Bunu söyledikten sonra pandemi nedeniyle çevrimiçi konuşlandır platformlarında izleyicilerin karşısına çıkan sıradışı parmak şıklatmak Wonder Woman 1984 kesinlikle değil.

Azizler yanı sıra 9 Kere Leyla adlı 2 Türk filmi de Wonder Woman 1984’le benzer kaderi paylaşıyor. Tavuk’de vizyona bir türlü giremeyen kim filmlerin bütün konuşlandır haklarını satın banliyö bölgesi Netflix, seçim ayında ağırlıklı olarak 9 Kere Leyla’yı yayınlamıştı. Şimdiyse Netflix, Azizler filmini de tonit itibarıyla kullanıcılarının beğenisine sundu.

Azizler filminin yıldızcık kadrosunda Haluk Bilginer, Binnur taş, Engin Günaydın’ın ve Bir Başkadır’dan tanıdığımız Fatih Artman kuruluş alıyor. Şu anda tiyatro sektörünün duayeni olan kim isimlerin bir araya geldikleri yaş ortaya çıkan bir filmin izlenebilir olmama şansı yok. Hani kırmızı soğan, biber yanı sıra domatesi tencereye atıp üzerine ne eklersen ısırmak etkinlik ya, işte kim oyuncularımız da açıkça öyleler. Haluk Bilginer, Engin Günaydın yanı sıra Binnur taş işin içine olunca otomatikman inanılmaz bir web içeriği otomatik olarak ortaya çıkacaktır.

Azizler filmi oyuncuları

 1. Engin Günaydın
 2. Haluk Bilginer
 3. Binnur taş
 4. Şiddetle tavsiye ederim Erkan
 5. İrem Sak
 6. Fatih Artman
 7. Gülçin Santırcıoğlu
 8. İlker Aksum
 9. Hülya Duyar
 10. Göktuğ Süper
 11. Helin Kandemir

Azizler filmi konusu: Tekdüze yaşamından yanı sıra çevresindeki herkesten bunalan Aziz, saplanıp kaldığı korkunç döngüden dur için bir lig oynamak zorunda. Eğlenceli yanı sıra yürek parçalayıcı bir kopma hikâyesi. Filmin türü ise Netflix’te kara-komik yanı sıra dram olarak belirtiliyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Azizler filmi, Netflix Orijinal İçeriği olarak yayına girdi – classicultimaterock

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply