Aztec, Ethereum özel akıllı sözleşme başlattı – Hardware Plus

Aztec, Ethereum özel akıllı sözleşme başlattı – Hardware Plus

Aztec, Ethereum için taze kişisel gizlilik protokolü geliştirdi. 12 Ekim Pazartesi günü Aztec dakika sürümü yayınladığını duyurdu.

İlginizi çekebilir: Ethereum günlük kayıt işlemde rekor kırdı

Ethereum kişisel gizlilik protokolü olan Aztec, dakika sürümünü başlattığını duyurdu. Son zamanlarda modeli düzenli transferlerden daha ucuz devam ediyor ücretleri vaat ediyor. Hizmet sağlayıcı vasıtasıyla hazırlanan dakika yaratılış ölçü, Loopring ya da ZkSync‘e ayrıca zkRollups‘dan gerekli alıyor. Bütün kim protokoller Ethereum’a pratik aslında olmak için sahip olmak. Başına bir birey özel bir özelliği sayesinde bağış sunar. Loopring, ana olmayan değişim deneyimine odaklanırken, ZkSync , Ethereum’un devam ediyor hacmini artırabilecek bir prosedür sunuyor. Bunlardan özel olarak Aztec ölçeklenebilirlik özelliği sunuyor yanı sıra gizliliğe inanılmaz önemi veriyor. 

Aztec, güvenli ERC-20 kripto finansman  işlemlerine yanı sıra ana olmayan araba kredisi protokolleri aracılığıyla etkileşime izin ver veriyor. Kim prosedür sayesinde saniyede 300 taşıma uygun şekilde bir moda ulaşabileceğini söylüyor. Kullanıcılar, Uniswap yanı sıra çeşitli diğer borsalarda , bir çapraz kuruluş kişisel gizlilik protokolü olan Incognito‘da olduğu iyilik ayrıca bir sözleşmenin parçası olarak yatırım yapabilecekler.

İşlem verimliliği konusunda çeşitli diğer protokollere bağlı olarak daha aşağı gözükse de Ethereum‘un kabul edilebilir anlamda saniyede 40 işlemine bağlı olarak verimliliği daha en uygun düzeyde.

Aztec vasıtasıyla sunulan yeniliklerden bir birey özel bir birey akıllı sözleşme dili olan Noir‘dir. Kim özelik geliştiricilerin gizlilikten yararlanırken özel transfer yapmasına yanı sıra kuruluş üstü kriptografik rutinleri kullanmasına olanak sağlar. İnternet aslında Ropsten tarama ağında yayında, yine de önemli İnternet sürümüyle sinir ancak bir ana sebep yapılmadı.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Aztec, Ethereum özel akıllı sözleşme başlattı – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply