AZUMARİLL Baloncukları İle POKÉMON UNITE’ta! –

AZUMARİLL Baloncukları İle POKÉMON UNITE’ta! –

Rakiplerinizi sulu darbelerle azaltmak etmek mi istiyorsunuz? O dönem Azumarill’i hemen şimdi Pokémon UNITE ekibinize ekleyin yanı sıra oyununuza keyif katın. Kim son derece yönlü bölgesel yüzleşme Pokémon’u girdap yaratıp su ışınlayarak bütün rakipleriyle baş edebilecek bir güce yaratıcı.


Bakmakta avantaj sahip olmak: Forza Horizon 5 Program Gereksinimleri


Azumarill’in hayati saldırısı başına 3 saldırıda bir yükseltmiş saldırıya dönüşüyor dolayısıyla önünde bulundu koni şeklindeki teşvik etmek alanında konumlanan düşman Pokémon’lara çok daha fazlası uzlaşma veriyor. Azumarill Büyük Elektrik gücü yeteneğinden elektrik enerjisi alarak sıradışı bir düşman Pokémon’a isabet eden hayati işgal, eylem ya da Unite Hareketinin boşa gitme ihtimali olmadan sürekli taktik deha vuruşu olmasını sağlıyor. Fakat Azumarill hepsi birden birden fazla düşman Pokémon’la e karşı karşıya kaldığında hayati işgal, eylem ya da Unite Hareketi isabet ettirirse, kim işgal hiçbir dönem taktik olmuyor.

MARİLL yanı sıra AZUMARİLL’in hareketleri

Su Faresi Pokémon Marill 1. yanı sıra 3. seviyelerde öğrenebildiği Toslama hareketini kullanıldığında önceden atılıyor yanı sıra yoluna çıkan bütün Pokémon’lara uzlaşma vererek onları geçici bir süreliğine hareketsiz bırakıyor. Bir çeşitli diğer öğrenebildiği nitelik olan Baloncuk hareketiyle Marill, saldırıda bulunurken koni şeklindeki teşvik etmek alanında bulundu düşman Pokémon’lara baloncuklar atarak uzlaşma veriyor yanı sıra dolayısıyla geçici bir süreliğine onların eylem hızlarını düşürmüş etkinlik. Bunlara ek olarak kim Marill’ın hareketi gerçekleştirdiği sırada tamir kalmasına gerekir olmuyor yanı sıra bonus teklifi ödünç almak ediyor.
Su Faresi Marill, 5. seviyeye ulaştığında geliştirme geçirerek Azumarill’a dönüşüyor yanı sıra geçmiş seviyelerde öğrenmiş olduğu Baloncuk hareketi Girdap ya da Su Kuyruğu hareketi olarak gelişim gösteriyor.

Pokémon
Girdap hareketi Azumarill’ın hakkında dönüp duran 4 çok küçük girdap yaratmasını sağlıyor. Kim girdaplardan bir kişi düşman bir Pokémon’a çarptığında ona uzlaşma veriyor yanı sıra Azumarill’ın SP’sini bir vücut dolduruyor.
Eğer girdap düşman takımdaki bir Pokémon’a çarparsa Azumarill’ın SP’si daha da fazla doluyor⁠⁠. Girdap hareketi geliştirilerek dolum süresi azaltabilir yanı sıra Azumarill’ın SP’sini çok daha fazlası doldurması sağlayabilirsiniz.
Buna üstüne üstlük Baloncuk hareketini geliştirilerek Su Kuyruğuna dönüştürebilirsiniz. Kim hareketi kullandığınızda Azumarill’ın sıradaki 3 hayati saldırısının hızını yanı sıra teşvik etmek alanını arttırmış oluyorsunuz. Kim saldırılardan bir kişi uzaktan kumanda mesafedeki bir Pokémon’a isabet ederse verdiği uzlaşma artar, Azumarill’ın SP’sini doldurur yanı sıra isabet ettiği Pokémon’ların korumak niteliği aracılığıyla için savaşmak etkilerini yok sayabilir. Su Kuyruğu geliştirildiğinde, Azumarill’ın sıradaki 3 hayati saldırısı düşman Pokémon’lara isabet ettiğinde Azumarill’ın bütün hareketlerinin dolum süreleri sıfırlanıyor.
7. seviyeye gelindiğinde ise Azumarill’ın Toslama hareketi Vahşi Lig ya da Su Vuruşu hareketlerinden birine dönüşüp gelişiyor.

Pokémon
Vahşi Lig Azumarill’ın eylem hızını geçici bir dönem için artırarak Azumarill’ın sıradaki hayati saldırısını, menzili içindeki bir Pokémon’u turistik cazibe alarak ona atılmasını yanı sıra peş peşe darbeler vurmasını sağlayan bir saldırıya dönüştürüyor. Kim Ayarlamak darbeler hedeflenen Pokémon’a uzlaşma veriyor yanı sıra Kendi geçici bir süreliğine işgal gerçekleştirmesini engellemiş etkinlik. Vahşi Lig hareketi geliştirilerek dolum süresini azaltabilir yanı sıra kullanıldığında Azumarill’ın eylem hızını daha da arttırması sağlayabilirsiniz.

Toslama hareketi geliştirilerek Vahşi Lig yerine Su Vuruşuna da dönüştürülebilir. Su Vuruşu hareketi kullanıldığında Azumarill önceden verimli su fışkırtır yanı sıra kim eylem düşman bir Pokémon’a isabet ettiğinde o Pokémon’un eylem hızının düşmesini sağlar. Fışkırtılan su uzun değil bir Pokémon daha varsa her zaman ona da teşvik etmek ediyor yanı sıra kim işgal isabet eden başlangıçta Pokémon entegre toplamda 3 Pokémon’a uzlaşma verebiliyor. Su Vuruşunu geliştirerek saldırının sekebileceği optimum turistik cazibe sayısını Bir çift katına çıkarabilir yanı sıra isabet ettiği bütün Pokémon’lara uzlaşma verebilirsiniz.

AZUMARİLL’IN UNİTE hareketi mide darbesi

Pokémon
Azumarill’ın korkusuz Unite Hareketi olan Inatçı göbek Darbesi aracılığıyla rakiplerinizi {artık} cesurca ezebileceksiniz. Azumarill düşman bir Pokémon’a Inatçı göbek Darbesi gerçekleştirdiğinde çok kendi göbeğine 3 kez vurarak bir için savaşmak oluşmasını sağlar. Azumarill kim mide vuruşunu başına yapışında SP kaybetse de bunun karşılığında saldırısı güçlenerek rakiplerinin karşısına çıkıyor. Kim vuruşun ardından Azumarill düşman Pokémon’a gerçekleştirdiği saldırıyla vurduğu bütün düşman Pokémon’lara uzlaşma vererek onların etrafa fırlatmasına açıklama etkinlik.
Azumarill rakipleriyle vahşi oynamaktan kaçınmaz. Kim sayede yoğun rakiplerinizi rağmen yenebileceğiniz maçlara zamanın gerisinde kalmamak için aniden Unite Tatmin etmek Komitesi’ne gidip Azumarill’ın Unite lisansını alabilirsiniz.

27 Nisan Yumurta Etkinliği

Bütün bunların ve organizasyon içerisinde 27 Nisan 2022 tarihine {kadar} sürecek olan Yumurta Etkinliği bulunuyor. Oyuna giriş yolu yaparak ya da organizasyon içindeki günlük kayıt görevleri tamamlayarak yumurta toplayabilirsiniz. Topladığınız yumurtalar karşılığında 30 Nisan 2022 tarhine {kadar} Holowear, Aeos jetonları yanı sıra daha fazlası iyilik ödüllerle değiştirebilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: AZUMARİLL Baloncukları İle POKÉMON UNITE’ta! –

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply