Baba ve Kızı Uçak Kazasından iPad Sayesinde Canlı Çıktı! –

Baba ve Kızı Uçak Kazasından iPad Sayesinde Canlı Sonuç! –

Geçtiğimiz Sanayi günü, 58 yaşındaki bir havacı ve 13 yaşındaki küçük kız, Pennsylvania’daki Wilkes-Barre Scranton dünya çapında Havalimanı’ndan için savaşmak 2 yıldız sıradışı motorlu Cessna 150’de uçuşa geçti. Bunu söyledikten sonra kalkıştan kısa ömürlü bir dönem sonradan {uçak} radar ekranından sonuç. CNN, Birleşik Devletler Sıcaklık Kuvvetleri Rehabilitasyon Koordinasyon Çekirdek aracılığıyla 5 saatlik bir bakmak yapıldığını bildirdi. Baba ve kızının bir iPad sayesinde hayatta kaldıkları ortaya sonuç.


Bakmakta ikramiye sahip olmak: Qualcomm Snapdragon İşlemcilerin İsimlerini Değiştiriyor


Bear Creek Isteğe bağlı Avcılık Rehabilitasyon Şirketi’nden Hazırlamak James Serafin CNN’e, uçağın düştüğü bölgenin yüzey nedeniyle kim sınıflandırma kazalarda yaşama tutunmanın inanılmaz akıllara durgunluk veren olduğunu söyledi. Bunlara ek olarak aşçı: “Duyduğum ve gördüğüm kadarıyla, hayatta kalanları dürüst “duymuyorsunuz”, önemli ölçüde de düştükleri banliyö bölgesi inanılmaz sert orman. Ağaçların ve çeşitli diğer başına şeyin içinden getirmek zorunda kalmışlar.” dedi. Uçağın sonuçlandırmak yerini bul ettikten sonradan, rehabilitasyon ekipleri enkazı bulmaya çalışmak için bir ızgara planı kullanmış.

Rehabilitasyon ekipleri pilotun kimliğini bul edip adını öğrendikten sonradan, iniş noktasında kocasını ve kızını bekliyor eşiyle temasa geçti. Eşi, rehabilitasyon ekiplerine kocasının mobil numarasını vermiş ve Hazırlamak Serafin, “Rehabilitasyon ekibi cüzdan telefonuna bir ipucu gönderildi ve kızının bir iPad’i olduğunu öğrendiler” dedi.

Hazırlamak bunlara ek olarak; “Saptanan Apple iPad tablete pozitif aralıklarla ping sinyalleri gönderdiklerini ve koordinatı etkili bir şekilde aldığımızda, onların yerini verimli olarak bul ettik” dedi. Üstüne üstlük aşçı, ikilinin çekici kalmaya çalışırken birbirine sokulduğunu söyledi. Baba ve küçük kız, hipotermik bir durumda bulunmuş ve küçük olarak yaralanmışlar. CNN, yaraları nedeniyle ikisinin de hastanede kaldığını belirtti. Oranlar eseri can kaybı olmayan kazayı FAA (Hükümet Havacılık İdaresi)  araştırıyor.

Apple Watch’ın daha öncesinde birkaç kişinin hayatını türünün tek örneği şekillerde kurtardığına şahit olmuştuk. Kimi dönem ruh krizini önlemeye yönelik bildirimler gönderdi kimi dönem da düşme uyarısını algılayıp acil durum sağlık ve zindelik hizmetlerini aradı. Bir kaç kullanıcının da ceplerinde telefon varken {yorgun} mermilerin kim telefonlara isabet edip varlık kurtardığı olmuştu. Bunu söyledikten sonra iPad’in bir ipucu aracılığıyla varlık kurtarabildiği aslen defa karşılaşışa bir rahatsızlık oldu. Son zamanlarda böyle bir kişisel özellik aracılığıyla karşılaşmamızın sebebi de iPad tercih muazzam bir cihazın cebimize sığamayacağında dolayı diye düşünebiliriz. Tabi ki ileriki zamanlarda iPadlerin katlanabilen modelleri olursa durumlar değişebilir.

Pandemide Apple iPad gelirleri 2021 içerisinde %34 geliştirme gösterdi

iPadOS 15
Pandemi sebebiyle evlere kapanan insanların esasen en mahalle arkadaşlarından birisi de iPad’ler oldu. Gerçeği nedeniyle evde satış elemanı kesimin bir masaüstü bilgisayar sistemi ya da girişim yerinde kullandıkları dizüstü bilgisayarlar yerine iPad’i istiyorum ettiler. Bunlara ek olarak okullarında kapanması sebebiyle online eğitime geçmek bir inanılmaz stajyer notlarını ziyaret etmek ve kurs çalışmak için de yine iPad kullandılar. İş ve kurs zaman içerisinde bitince hareketli resim, seçim, çevrimiçi video içerikleriyle beraber oyunlarını da iPad üzerinden oynamaya oyalanmak ettiler. Kim da doğuştan olarak iPad gelirlerinin artmasında başarılı oldu.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Baba ve Kızı Uçak Kazasından iPad Sayesinde Canlı Çıktı! –

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply