Back 4 Blood için kapalı alfa kayıtları başladı – Hardware Plus

Back 4 Blood için kapalı alfa kayıtları başladı – Hardware Plus

The Game Awards etkinliğinde incelemek tanınmış duyurulan Back 4 Blood oyununun kapalı alfa kayıtları başladı. 21 Varyasyon‘a {kadar} seçili bölgelerde görünür olan Kapalı PC Alfa Gözlem‘yle sinir detaylar verildi.

İlginizi çekebilir: Alınabilir 5 laptop önerisi | 4500 – 6500 TL ücret bandında hangi laptoplar alınabilir?

Turtle Rock Studios vasıtasıyla geliştirilen ve ayrıca Warner Bros. Games vasıtasıyla da yayınlanacak olan Back 4 Blood’ın kapalı alfası için bir çevrimiçi video paylaşıldı.

Ünlü Left 4 Dead serisi tercih co-op olarak oynanan ve ayrıca rapor moduna yaratıcı olan Back 4 Blood’ın kapalı alfası için aslında bilgi başlamış durumda. Oyunun kapalı alfa modunda oynamak isteyenler, sinir adresten tarih yaptırmak zorunda. Başvurusuna tamamen değiştir yerleşim bölgesi oyuncular, Back 4 Blood oyununu 17 Varyasyon ve ayrıca 21 Varyasyon tarihleri orta oynayabilecek.

Cleaners adı beri 4 yıldız bir afetzede grubunun başından geçenlerin anlatılacağı aktivite ister beraberinizdeki 3 insan yapımı bilgi karakteri aracılığıyla garip başınıza, isterseniz de katılımcı olarak 3 arkadaşınız aracılığıyla oynayabiliyorsunuz. Rakip çeşitliliğinin bak doldurur seviyede olduğu oyunda, olarak kullanılmak için üretildi Roguelike hafıza kartı sistemi aracılığıyla özel desteler üretecek ve ayrıca benzersiz seçenekler ortaya koyabileceksiniz. Ciddi örnek modunun hariç, Back 4 Blood oyununda PvP ve ayrıca istisnai olarak oyunculu modları da bulunuyor.

Back 4 Blood

Back 4 Blood Türkçe yabancı Dil desteği aracılığıyla olay

Back 4 Blood’ın, 22 Haziran 2021’de Xbox Series X | S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4 ve ayrıca PC için Uluslararası piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Sonuçta eyalet konusu hayatta kalma aktivite, Türkçe arayüz ve ayrıca altyazı desteği aracılığıyla satışa sunulacak. Kim da, aktivite oynarken hikayesini ve ayrıca konuşmalarını ısı aracılığıyla anlayabileceğimiz anlamına olay.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Back 4 Blood için kapalı alfa kayıtları başladı – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: (*4*)

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply