Bahar Coşkusunu Epson İle Fotoğraflama Zamanı – Hardware Plus

Bahar Coşkusunu Epson İle Fotoğraflama Zamanı – Hardware Plus

Yazıcı pazarında kapsamlı bir yere kurucu olan Epson firması taze ürünü L800’ü önemli ölçüde resim baskısındaki performansı aracılığıyla öne çıkartmaya çalışıyor. Önemli ölçüde resim her gerçekten aşağı bir cihaz maliyeti size sunmayı amaçlayan Epson L800’ü hem kullanmak kolaylığı hem de performansı aracılığıyla yüz planda tutuyor. Öğe hakkındaki sıkmak bültenine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

“Bahar geldi…

Sokaklara çıkmanın, fark edilir havanın keyfini çıkartmanın zamanı…

Böylesi pozitif zamanlarda en istisnai olarak yapılanlardan bir kişi de resim aklını çelmek. Peki ya basmak?

Resim baskısında dönüşüm yaratan Epson L800 aracılığıyla Bahar sezonu heyecanınızı ölümsüzleştirebilirsiniz. Hem de cihaz versiyon maliyeti 12 kuruşa!

İster Amatör, İster Yetenekli Olun…

Epson L800 aracılığıyla Bahar sezonu neşenizi, anılarınızı en avantajlı versiyon maliyetiyle ölümsüzleştirebilirsiniz. İster amatör, ister deneyimli profesyonel fotoğrafçı olun; 6 canlı resim baskısı sağlayan otantik mürekkep konteyner sistemli Epson L800 aracılığıyla binlerce resim basabilir, aile tanıtmak edebilirsiniz.

İlk Teslimde 1.800 Adet Resim Baskısı

Hızlı dolumlu 70 ml’lik mürekkep şişeleriyle, başlangıçta teslimde 10X15 ebadında 1.800 adet resim baskısını kesinleştirmek eden Epson L800 aracılığıyla aynı şekilde kontrol yazdırılabilir albüm / DVD’lerinizin üzerine de versiyon alabilirsiniz.

Rehberlik edilen perakende dönüşüm fiyatı: 325 Euro+KDV”

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Bahar Coşkusunu Epson İle Fotoğraflama Zamanı – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply