Bahar Temizliği için MediaMarkt’a! – Hardware Plus

Bahar Temizliği için MediaMarkt’a! – Hardware Plus

Seçim seçenek süpürge, çok küçük daire veya apartman dairesi aletleri ve ayrıca daha pek son derece elektronik aletler öğe işin uzmanı MediaMarkt’ta!


Bahar geldi pozitif geldi. Fakat temizliği? Bildiğiniz üzere Bahar sezonu gelince herhangi bir birey evinde bir temizlik operasyonu başlatıyor. Peki temizlik yaparken temel araba gereç ve ayrıca aletleri neler? Sizlerin de kim komplikasyon da eksiğiniz sahip olmak ise sizler için hazırladığımız ürünler aracılığıyla birlikteyiz. Sizim için oluşturduğumuz kontrol listesi:

PHILIPS GC4902/20 Azur Buharlı Ütü

PHILIPS daire veya apartman dairesi aletleri konusunda kendini kanıtlayan markalardan birisi. Burada listeleniyor da Azur Buharlı Ütüsü aracılığıyla öne çıkıyor. 2800W optimum gücü olan kim ütü 3 kademe ağır buhar basıncına yaratıcı. 300 ml’lik su haznesiyle hep birlikte anında ve ayrıca kolaylıkla ütü yapmanıza olanak tanıyor. Eğer siz de PHILIPS Buharlı Ütüye git ve ayrıca 899 TL’ye satın biriktirmek isterseniz buradaki linke bakabilirsiniz. Kampanyanın 28 geçit töreni’a {kadar} olduğunu unutmayın!

PHILIPS GC9640/60 Ağır buhar Kazanlı Ütü

Ortalama buharlı ütülere bağlı olarak hatta daha fazla özgürlük sağlayan kazanlı ütüler, daire veya apartman dairesi araba gereçleri üreten markalardan PHILIPS vasıtasıyla da üretiliyor. 2400 W optimum gücü olan buharlı ütü 1.8 litrelik kapsamlı su haznesiyle çok faydalı. Elektrik gücü Tasarrufu, Iyi bir fikir Patates cipsi Teknolojisi, Uygun şekilde {Otomatik} Kapanma, Uygun şekilde Bekleme, Huzurlu Ağır buhar Teknolojisi, Ayarlanabilir ağır buhar ayarları seç sayısız fonksiyonuyla sizlere değerli olan PHILIPS Ağır buhar Kazanlı ütüye siz de git ve ayrıca 2499 TL’ye satın biriktirmek isterseniz buradaki linke bakabilirsiniz.  Kampanyanın 28 geçit töreni’a {kadar} olduğunu unutmayın!

TEFAL TY6993 X-Pert 3.60 V Animal Care Kablosuz Bataryalı Şarjlı Sıkılı yumruk Süpürgesi

Çeşitli evin şimdiden olmazsa olmazı haline itibaren sıkılı yumruk süpürgeleri pratikliği aracılığıyla öne çıkıyor. Geleneksel elektrikli süpürgelere bağlı olarak özgürlük sağlarken zamanda da indirim ettiriyor. Zamandan indirim etmek ve ayrıca yerden tavana {kadar} evinizin başına yerini temizlemek için 45 dakikaya varan kablosuz kiralama süresi sunan süpürge benzer şekilde 86 dB sesiyle de sizleri ve ayrıca çevrenizdekileri de acı verici etmiyor. Çeşitli özel alanda kullanabileceğiniz TEFAL Sıkılı yumruk süpürgesine siz de git ve ayrıca 2499 TL’ ye satın biriktirmek isterseniz buradaki linke bakabilirsiniz. Kampanyanın 28 geçit töreni’a {kadar} olduğunu unutmayın!

Yukarıda öne çıkan ürünler haricinde kim döneme özelleştirilmiş ürünlere git için de buradaki linke bakabilirsiniz.

Kim haber MediaMarkt katkılarıyla hazırlanmıştır

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Bahar Temizliği için MediaMarkt’a! – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply