Baharın gelişine özel indirim ve teklifler HUAWEI Online Mağaza’da –

Baharın gelişine özel indirim ve teklifler HUAWEI Online Mağaza’da –

HUAWEI baharın gelişini Online Mağazası’nda özel indirimler aracılığıyla kutluyor. 01 – 30 Nisan 2021 tarihleri ortasında sürecek kampanyada aynı şekilde çeşitli üründe vade farksız kurulum ve lansman fırsatları da sunuluyor.


Bakmakta ödül sahip olmak: Huawei FreeBuds 4i aracılığıyla ritmi yakala!


HUAWEI’nin tüketicilere sunduğu fırsatlar işlem. Baharın gelişiyle hep birlikte kendine ve dostlarına lansman biriktirmek isteyen tüketicileri düşünen marka adı ürünlerde ücret avantajı sunarken, tüketiciye başka satın alım fırsatları da yaratıyor. HUAWEI’nin en taze dizüstü bilgisayarı MateBook D 16, 8.397 TL yerine 6.999 TL dönüşüm fiyatıyla tüketicilerle buluşuyor. Yakın aynı şekilde 499 TL değerindeki Pascal Dizüstü Bilgisayar sistemi Omurga Çantası ve 399 TL değerindeki Bluetooth Mouse AF30 lansman edilen HUAWEI MateBook D 16 aracılığıyla, tamamen 1 TL farkla Huawei Omurga Çantası ve Huaweı Bluetooth Mouse ya da HUAWEI WiFi AX3 çift çekirdekli ağ router alınabiliyor.

 

HUAWEI

HUAWEI’nin gürültü sistemlerinde FreeBuds ailesinin en taze üyesi FreeBuds 4i, Daha koyu ve Beyaz renkli farklı renkler seçenekleriyle başlangıç ​​aşaması satın alma proje fiyatını ısrar etmeye devam et ettirerek 749 TL fiyatla tüketicilere sunuluyor. Tüketiciler FreeBuds 4i yakın 99 TL farkla Band 4 ya da HUAWEI Mini Ses hoparlörü de satın alabiliyorlar.

HUAWEI

Android dünyasının en güçlendirilmiş tabletlerinden olan MatePad Pro da proje dahilinde tüketicilere indirim fırsatıyla sunulan ürünler ortasında. 6.197 TL yerine 4.999 TL fiyatla sunulan MatePad Pro satın yerleşim bölgesi kullanıcılar, 1 TL farkla HUAWEI M-Pencil, MatePad Pro için doğal deri oluşum ya da HUAWEI AX3 router aracılığıyla HUAWEI FreeLace kablosuz kulaklığa da kurucu olabiliyor.

2 ve ekstra alımlarda ödeme 10 indirim

HUAWEI

Aynı şekilde, en istisnai olarak satan 6 ürününde, 2 ya da ekstra alımlara belirlemek ödeme 10 daha indirim uyguluyor.  Iyi bir fikir izle Watch GT 2 Pro, 2.798 TL yerine 2.299 TL fiyatla sunulurken, tamamen 1 TL farkla HUAWEI FreeLace kablosuz kulaklık beraber alınabiliyor.

Watch GT 2, FreeBuds Pro, Watch Fit, FreeBuds 3 ve HUAWEI FreeLace Pro da kampanyaya harmanlanmış edilen ürünler ortasında. Özdeş üründen 2 ya da ekstra alımlarda uygulanan ödeme 10 indirim haricinde aynı şekilde bütün kim ürünlerde vade farksız 4 kurulum imkanı da sunuluyor.

Proje çevresinde tamamlayınız teknik bilgi için buradaki bağlantıyı kullanılabilirsiniz. Aynı şekilde 2 ya da ekstra yapılan satın alımlarda ödeme 10 indirim uygulanan ürünlerin detaylarına buradaki bağlantıdan ulaşılabilirsiniz.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Baharın gelişine özel indirim ve teklifler HUAWEI Online Mağaza’da –

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply