Bahçeşehir Üniversitesi, Blockchain ile diploma verecek – Hardware Plus

Bahçeşehir Üniversitesi, Blockchain ile diploma verecek – Hardware Plus

Kurs, sağlık ve zindelik, finansman seç bir şaşırtıcı bir şekilde alana hayal gücü getirecek olan Blockchain teknolojisi sayesinde diplomalar {artık} elektronik aletler ortamda verilecek. Diploma, tren ve ayrıca transkript seç belgelere dönem kaybetmeden ulaşmayı sağlayacak sistemin simge durumuna küçült altyapı çalışmaları ise bütün hızıyla işlem.

İş başvuru süreçlerinden, bürokrasideki yavaşlığa {kadar} herhangi soruna prosedür sunan Blockchain teknolojisinin temelleri Bahçeşehir Üniversitesi’nde (BAU) atılıyor. Blockchain teknolojisi sayesinde yetkililerin imzaları ile basılan sertifikalar, üniversite mezuniyeti bilgileri, diploma eki ve ayrıca transkriptler mezunlar vasıtasıyla şaşırtıcı bir şekilde beklenmedik bir şekilde edinilip, istenilen kuruluş ile dikkatle ve ayrıca onaylı moda trendi paylaşılabilecek. Deneyim paylaşımının güvenliğine bildirmek çeken BAU Dr. Öğr. Üyesi Bora Erdamar, kuruluş ve ayrıca vatandaş orta organizasyon başvuru süreçlerinin daha sağlıklı ve dengeli yürütülebileceğini söyledi.

“Blockchain ile alınan diplomalar, dikkatle bir moda trendi paylaşılabilecek”

Blockchain teknolojisi sayesinde diplomanın elektronik aletler ortamda saklanması ve ayrıca istenilen kuruluş ile paylaşılmasının dikkatle olacağını ayar BAU Dr. Öğr. Üyesi Bora Erdamar, “Blockchain, şaşırtıcı bir şekilde büyük kriterlere yaratıcı bir istatistikler tabanı teknolojisi. Verilerin saklanması konusunda güvenliği sağlarken, hem sıradışı bir merkezden manipüle edebilme ihtimalini ortadan kaldırıyor hem de verilerin beklenmedik bir şekilde aktarımına için mümkün kılmak veriyor. Kim yapısıyla şifreli, açıklanmayan, şeffaf ve ayrıca ana olmayan bu nedenle İnternet yapısında bir istatistikler tabanıdır. En büyük konulardan bir tanesi de bizim pratikte kimliğimizin bir parçası olan kurs datamızın saklanması. Kim kurs datasının içerisinde bizim devamsızlık durumumuzdan kavrama aldığınız derslerin transkripti, sertifikalar, büyük belgelerde kuruluş almakta. Kim belgelerin Blockchain sistemine taşınması üniversitelerin işini şaşırtıcı bir şekilde kolaylaştıracak ve ayrıca her türlü bir moda trendi kim datanın çalınması uygulanabilir olmayacak” dedi.

“Sektörle üniversiteler arasındaki bürokratik yavaşlığı ortadan kaldıracak”

Sistemin mezunların işini kolaylaştıracağını söyleyen Dr. Öğr. Üyesi Bora Erdamar, şunları söyledi: “Bürokraside yavaşlığı ortadan kaldıracak. Örneğin; Kaybettiğiniz diplomanıza acil durum ihtiyacınız sahip olmak. Bunu zaten üniversitenizden almanız 1 haftayı bulabilir. Bizzat kesinlikle orada değilseniz o diplomayı elden almak hakkınız da yok. Sizin yerinize başkasının alması için de noterden söz gerekiyor. İşte Blockchain teknolojisi kim işi koloylaştırıyor. Bürokratik zorlukları, vakit kaybını ortadan kaldırıyor, dünyadaki bütün üniversitelerin hep birlikte deneyim paylaşımını kolaylaştırıyor. Tavuk’de veya yurtdışından her türlü bir üniversiteden aldığınız belgelerin aktarımını ve ayrıca onaylanmasını şaşırtıcı bir şekilde çok daha hızlı sağlayabiliyorsunuz. Belgelerinizin sahte mi yoksa dürüst gerçek mi olup olmadığını ispat yükümlülüğünüz ortadan kalkıyor, blockchain uygulamaları bunu sizin için yapıyor. Ayrıca organizasyon başvurusunda bulunurken, dilediğiniz şirketler, sizin izniniz ve ayrıca kontrolünüz dahilinde bütün bütün belgelerinize derhal ve ayrıca özgürce erişebiliyor. Böylece organizasyon başvurularında da Blockchain Teknolojisi prosedürleri şaşırtıcı bir şekilde hızlandırarak sektörle üniversiteler arasındaki bürokratik yavaşlığı ortadan kaldıracak” dedi.

“Kim planı hacklenemeyecek”

Sistemin güvenliği çevresinde deneyim veren Bora Erdamar, “Kim planı, verilerin ana olmayan bir İnternet yapısında saklanmasını sağladığı için hacklenmesi uygulanabilir olmayan bir geliştirme sunuyor. Siz için mümkün kılmak vermedikçe bilgileriniz görüntülemeyecek, için mümkün kılmak verdiğinizde de şaşırtıcı bir şekilde beklenmedik bir şekilde kim bilgilere erişilebilecek. Modern global ve ayrıca derhal dünyasına yakışır moda trendi organizasyon ile kurs olanaklarını hızlı bir şekilde değerlendirebilmemizi sağlayan bir geliştirme. Bahçeşehir Üniversitesi olarak öğrencilerin eğitimlerine ait bütün bütün dökümanları Blokchain sistemine taşıdığımızda, öğrencilerin verilerini dilediği kuruluş ve ayrıca vatandaş ile paylaşabilecekleri bir link kesinlikle olacak. Kim linkteki bilgiler, firmalar vasıtasıyla açıkça teyit edilebilecek. Böylece sisteme ne {kadar} şaşırtıcı bir şekilde şirket, kolej ve ayrıca kuruluş entegre olursa kim planı daha saygın ve ayrıca yardımcı hale kader. Ekibimiz Bahçeşehir Üniversitesi olarak Blockchain teknolojisinin kurs alanındaki uygulamalarına lider oluyoruz. Çeşitli diğer bütün bütün kurumlarında birarada kim bilgiyi güvenle paylaşabileceği bir atmosfer yaratmayı hedefliyoruz” açıklamasını yaptı.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Bahçeşehir Üniversitesi, Blockchain ile diploma verecek – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply