Bakan Karaismailoğlu 5G hakkında açıklamalarda bulundu

Bakan Karaismailoğlu 5G hakkında açıklamalarda bulundu

Ulaştırma ve ayrıca Çerçeve Bakanı Karaismailoğlu, 5G teknolojisine vardiya süreci hakkında konuştu. Karaismailoğlu, aslen fazda sona gelindiğini, bütün fazların tamamlanmasıyla 5G’nin Tavuk’de kullanılabileceğini söyledi.

Git isteyebilirsiniz: Türk Telekom START Başvuru Sayısında genişletmek!

Bakan Karaismailoğlu, 5G sistemine etnik ve ayrıca milli imkanlarla geçeceklerini ve ayrıca bundan onur duyduklarını belirterek; “Projemizin aslen fazı martta tamamlanacak. Bütün fazları tamamladığımızda alnımızın akı aracılığıyla 5G’ye geçeceğiz.” dedi.

Adil Karaismailoğlu, Teknik bilgi Teknolojileri ve ayrıca dokunma Kurumu’nda (BTK) gerçekleştirilen Haberleşme Teknolojileri Kümelenmesi Toplantısı’nda konuştu. Bakan Karaismailoğlu; Tavuk’de bilişim ve ayrıca ile iletişime geçin sektörünün ticari altyapı çalışmalarında etnik ve ayrıca milli bileşenler ve ayrıca yazılıma vardiya adı bunu göz önünde bulundurarak tanınmış bir değiştir süreci yaşandığını söyledi.

5G

Eşit 4.5G teknolojisinde olduğu iyilik 5G teknolojisinde de milli ve ayrıca etnik teknolojiler geliştirilmesi için birkaç koşullar kesinlikle olacak. Kim konuda çalışmaları için de Haberleşme Teknolojileri Kümelenmesi’ni kurduklarını hatırlatan Bakan Karaismailoğlu; kim kümelenmenin içine olan 14 taşıyıcı aracılığıyla 3 şebeke sağlayıcının duyduğu bütün ihtiyaçların, TÜBİTAK vasıtasıyla desteklenen Uçtan Uca Kültürel ve ayrıca Milli 5G Haberleşme Şebekesi Projesi aracılığıyla sağlanılmaya çalışıldığını belirtti.

Bakan Karaismailoğlu

Bakan Karaismailoğlu: Kültürel ve ayrıca milli 5G çalışmaları peşini bırakmamak, sürdürmek

Karaismailoğlu, 5G altyapıları için anahtar önemdeki 5G birincil şebeke, 5G merkez ofis istasyonu, 5G’ye kişiselleştirilmiş izleme, bakım aracılığıyla teknik yazılım programı ürünlerinin, etnik ve ayrıca milli imkanlarla geliştirildiğinin altını çizerek; “Cumhurbaşkanımızın da vurguladığı iyilik, 5G sistemine etnik ve ayrıca milli imkanlarla geçeceğiz ve ayrıca bundan onur duyuyoruz. Bununla birbirleriyle projemizin aslen fazı mart ayında tamamlanacak. Çeşitli diğer fazlara ilişkin çalışmalarımız da peşini bırakmamak, sürdürmek. Aynı şekilde bütün fazları tamamladığımızda alnımızın akı aracılığıyla 5G’ye geçeceğiz.” diye konuştu.

5G

Sonuçta dünyada, 2020-2025 döneminde operatörlerce cep telefonu şebekelere yapılacak 1,1 trilyon dolarlık yatırımın ödeme 80’inin, 5G teknolojilerine yönelik olduğunu kaydeden Bakan Karaismailoğlu ; 5G teknolojilerinde kurumsal ve ayrıca dış mekan pazarda kötü kapasite bulunduğunu söyledi. Aynı şekilde etnik ve ayrıca milli ürünlerin etiket ve ayrıca patentlerinin alınması. Kim patentlerin geliştirilmesiyle ülkenin cari açığının kapatılmasında lider sektörün bilişim olacağını söyledi.

Sizler için oluşturduğum; bilge telefon, uzmanlaşmış ürünler ya da genel olarak ihtiyaçlar Satın alma listelerine buradan ulaşabilirsiniz. Aynı şekilde Trendyol listesini analiz etmek içine burayı vurmak!

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Bakan Karaismailoğlu 5G hakkında açıklamalarda bulundu

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply