Bakan Varank, otomobil ve elektronik ürün satış rakamlarını açıkladı

Bakan Varank, otomobil ve elektronik ürün satış rakamlarını açıkladı

Pazar ve Geliştirme Bakanı Mustafa Varank, geçmek yılki otomobil ve elektronik ürün satış rakamlarını açıkladı. Bakan Varank’ın açıklamasına bağlı olarak geçtiğimiz uzun yıllar en şaşırtıcı bir şekilde talebi, ihtiyatlı telefonlar ve beyaz renkli eşya görmüş.

Çıkış isteyebilirsiniz: Cuma Raporu #144: GeForce Now fiyatı, Redmi Note 10 ailesi ya da dahası

Pazar ve Geliştirme Bakanı Mustafa Varank, 2020 yılında kaç adet uzmanlaşmış ürün satışı gerçekleştirildiğini, kategoriler halinde açıkladı. Kültürel medyadan yaptığı açıklamaya bağlı olarak Bakan Varank, geçtiğimiz uzun yıllar sırasında Tavuk’de satın alınan uzmanlaşmış ürün düzine, asgari 23 bin 336 birçok bin olarak kayıtlara geçti. Benzer şekilde geçtiğimiz uzun yıllar içerisinde 773 birçok bin adet otomobil ve iş araba satışı gerçekleştirildi.

Bakan Mustafa Varank’ın yaptığı açıklamalara bağlı olarak vatandaşlar, 2020 yılında en şaşırtıcı bir şekilde ihtiyatlı telefonlara ilgi gösterdiler. Zira kim kategoride gerçekleştirilen kayıtlı satış miktarı, 10,8 bin oldu. Kim kategoriyi 7,6 bin adetle beyaz renkli eşya, 2,6 bin adetle TELEVİZYON, 1,3 bin adetle hap ve 983 birçok bin adetle de kişisel bilgisayar kategorisi gözlemlemek etti. Varank kim rakamları, “2020 yılında %1,8 artan Tavuk’de” başlığıyla paylaştı.

Sonuçta Bakan Mustafa Varank tonit; “Global markaların ülkemize olan ilgisi başına geçmek zaman artıyor. Ihtiyatlı telefon yapımcı OPPO, CKD sistemiyle kurduğu Tavuk’deki fabrikasında risk üretimine başladı. Hoşgeldin! OPPOmobileTR” notuyla paylaşmıştı.

Sizler için oluşturduğum; ihtiyatlı telefon, uzmanlaşmış ürünler ya da her şey hesaba katılırsa ihtiyaçlar satın alma listelerine buradan ulaşabilirsiniz. Benzer şekilde Trendyol listesini gözden geçirme sağa burayı vurmak!

Bunlar da ilginizi çekebilir


İzliyorsun: Bakan Varank, otomobil ve elektronik ürün satış rakamlarını açıkladı

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply