Bakan Varank’tan kripto para açıklaması geldi! – Hardware Plus

Bakan Varank’tan kripto para açıklaması geldi! – Hardware Plus

Pazar ve ayrıca Ilerleme Bakanı Mustafa Varank kripto paralar aracılığıyla sinir faktör yaptı. Bakan Varank’tan kripto para piyasası aracılığıyla sinir “şansını denemek endişe verici bir banliyö” ifadeleri geldi.

İlginizi çekebilir: Hindistan’da kripto para yasağı yine gündemde!

Bakan Varank, toparla dönemlerde adını çok duyuran kripto paralar aracılığıyla sinir açıklamalar yaptı. Bakan Varank’tan kripto para birimleri aracılığıyla sinir tedirgin edici şartlar geldi. Bakan, pek de muhteşem bakmadığını söylediği bir banliyö olan kripto para piyasasını “dolaşmak” bırakmayacaklarını belirtti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan geçtiğimiz haftalarda yaptığı konuşmada kripto paraları ele almış, bununla alakalı altyapıların da oluşturulacağını söylemişti. Bu gece ise Pazar ve ayrıca Ilerleme Bakanı Mustafa Varank, kripto paralar aracılığıyla alakalı tedirgin edecek türden açıklamalar yaptı.

Bloomber HT’ye konuşan Varank, kripto paralara son derece muhteşem bakmadığını bunu söyledikten sonra alanın çok etkin olduğunu bildiğini söyledi. Yatırımların muazzam şansını denemek barındırdığını hazırlanıyor Varank, kripto para piyasasının dolaşmak bırakılmayacağını vurguladı. Akıllara “Bir onay mı servet?” sorusunun gelmesi gecikmedi. Yatırımcılar çok tedirgin bir durumda.

Bilindiği seç Tavuk, kripto paralara harcama yapan ve ayrıca bunlarla meraklı ülkeler ile çevrili Uluslararası’da aslen sırada. Hükümetin kripto paralar aracılığıyla sinir gündeme getireceği olası bir onay, kripto para yatırımcısı alanına muazzam bir deha vuruşu vurabilir.

Aynı şekilde, kripto para yatırımcılarının ülkeye sağladıkları döviz girişi konusundaki katkılarının da bak ardı edilmemesi gerekir.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Bakan Varank’tan kripto para açıklaması geldi! – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply