Bakanlıktan Çiftlik Bank’a Suç Duyurusu! – Hardware Plus

Bakanlıktan Çiftlik Bank’a Suç Duyurusu! – Hardware Plus

Saadet zinciri olduğu iddialarının peşini bırakmadığı KKTC menşeli Çiftlik Bank için Bilimsel araştırma, Pazar yeri ve ayrıca Geliştirme Bakanlığı, Ankara Cumhuriyetçi politikacı Başsavcılığı’na suç faaliyeti duyurusunda hediye.

Sonuçlandırmak dönemde popüleritesi dikkatle geliştirmek Çiftlik Bank için Bölüm nezdinde suç faaliyeti duyurusunda bulunuldu. “ağ kullanarak aldatma haber gerçekleştirmek, eskalasyon ve ayrıca menfaat vermek” başlığıyla sunulan suç faaliyeti duyurunda şöyle denildi: “Facebook adlı sitede Çiftlik Bank adlı bireysel vasıtasıyla “6.dünya çapında Medeniyet Yüksek kalite Zirvesi’nde Çiftlik Bank ailesi hesap düzenlenecek bonus teklifi töreninde, Çiftlik Bank Baş yönetici’su Mehmet Aydın, Çiftlik Bank ailesi hesap 20 markanın kalifiye kazandığı yüksek kalite ödülünü Bilimsel araştırma, Pazar yeri ve ayrıca Geliştirme Bakanı Sn. Dr.Faruk hızlı’nün elinden alacak” içerikli tabela şeklinde sicil paylaşılmış, açıklama bölümünde de belirtilen anahtar kelime bir kez daha kullanılmıştır. Kim haber kusursuz düşün ürünü olup, gerçeği yansıtmamaktadır. Çiftlik Bank adlı kullanıcının ağ web sitesi, üyelerin finans yatırması üzerine kurulmuş bir sitedir. Üyelerine güven fonu teslim etmek ve ayrıca çok daha fazlası finansal yatırım yapılmasını teminen kim aldatma haberin yapıldığı görünür olup, gergin hizmet sağlayıcı yaklaşık suç faaliyeti duyurusunda bulunulması ve ayrıca aldatma haberin siteden kaldırılmasını gereklilik etmek zorunluluğu doğmuştur.”

Ülkemizde önemli yatırımcılar galip ve ayrıca aynı anda balon olduğu hak talepleri edilerek eleştirilen program için Çiftlik Bank yetkilileri ise, yemek tarifi, Bahçecilik ve ayrıca Sığır Bakanlığı, Gümrük ve ayrıca Değiş tokuş Bakanlığı ve ayrıca Maliye Bakanlığı’nın izinlerine kurucu olduklarını önceden sürdü.

İnegöl’de de bir sığır çiftliği açan şirketin Baş yönetici’su Mehmet Aydın “Çıkan dedikodulara kulak vermediğiniz için sizleri alkışlamak dilek. Tavuk’de bahçecilik ve ayrıca hayvancılığın bir kez daha yaşlı haline gelmesini istemeyen, bizim dışa {bağımlı} halimizi hayatta kalmak isteyenler Kudüs’ü başkent onaylandı eden benzer kişilerdir” dedi.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Bakanlıktan Çiftlik Bank’a Suç Duyurusu! – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply