Bakkt, Bitcoin’in Yanında Ethereum da Sunmaya Başlıyor – Hardware Plus

Bakkt, Bitcoin’in Yanında Ethereum da Sunmaya Başlıyor – Hardware Plus

Kripto finansman sistem Bakkt yaptığı açıklamayla uygulamasına Ethereum’u da ekleyeceğini duyurdu. 2018 yılında New York Menkul Kıymetler Borsasının bir kenar kuruluşu olan Intercontinental Borsası vasıtasıyla kurulan Bakkt, müşterilerine kim zamana {kadar} tamamen Bitcoin aracılığıyla alım, satım, barındırma, gönderme, yatırım tercih hizmetler sunuyordu.

Çevrimiçi görünüm kontrol sistem Bakkt {artık} müşterilerine Ethereum’u da açıyor. Amerikan şirketi, Bitcoin üzerinden kaldıraçlı hareket de kombine aslında olmak üzere sayısız kripto finansman hizmetleri sunuyor. Benzer şekilde Bakkt, cep telefonu uygulaması üzerinden müşterilerine Bitcoin aracılığıyla mağazalarda Satın alma yapabilme imkanı da sunuyor. Kim zamana {kadar} Bitcoin üzerinden kim hizmetleri veren yapı, {artık} bünyesine an en kapsamlı kripto finansman olan Ethereum’u da ekleyerek kullanıcılarının Ethereum üzerinden de hizmetlerine erişilebilirlik sağlayabilmesine olanak tanıyor. Bakkt Baş yönetici’su Gavin Michael yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Bakkt içerisinde kullanıcılara sanal varlıklarından keyif almalarını tedarik için çok yönlü fırsatlar tedarik öncelikli hedeftir. Yanı sıra Ethereum’u eklemek katalogumuza ünlü yanı sıra yüzey kaplama bir kripto parayı getiriyor.”

Kullanıcılar {artık} Ethereum alıp satabilecek, rutin üzerinden bağlantılarına gönderebilecek yanı sıra kredi puanları kartları ile mağazalarda harcayabilecek. Bakkt’ın iç müşterileri de {artık} şirketin barındırma hizmetini aracılığıyla Ethereum’larını saklayabilecekler. Çekirdek Alpharetta, Georgia bölgesinde keşfedildi hizmet sağlayıcı Ethereum’un kullanıma açılacağı kayıt aracılığıyla sinir net bir deneyim vermedi.

Bakkt, geçtiğimiz ay Victory Oto park Capital şirketiyle birleşmesinin akabinde New York Menkul Kıymetler Borsası (NYSE) ileri “BKKT” kısaltmasıyla halka açıldı. Hizmet sağlayıcı Ekim ayında Google aracılığıyla partnerlik yaparak kullanıcılarına Bakkt Visa kredi puanları kartları aracılığıyla Uluslararası Google Pay kullanan milyonlarca satıcıdan kripto paraları aracılığıyla Satın alma yapabilmesini sağladı. Hizmet sağlayıcı aynı şekilde Google Cloud aracılığıyla sentetik akıl, üreticisi öğrenmesi yanı sıra alan yargı tercih soruşturma işlemlerini gerçekleştiriyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Bakkt, Bitcoin’in Yanında Ethereum da Sunmaya Başlıyor – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply