Baldur’s Gate 3 yapımcıları oyuncuları uyardı! – Hardware Plus

Baldur’s Gate 3 yapımcıları oyuncuları uyardı! – Hardware Plus

Baldur’s Gate 3 geçtiğimiz tam hafta tarihi erişim elde edin olarak oyunculara sunuldu. Oyuncular kişiye özel karakterlerini yaratıp oyunun sunduğu hali vakti yerinde sofistike dünyasında maceralara atılabiliyorlar. Tuhaf üzüntü, programcı Larian Studios’un insanların ne sıralama karakterler ürettiklerini dikte etmesi. Özet pek de büyükşehir açıcı kesinlikle değil.


İlginizi Çekebilir: The Medium’un gözden geçirmek tanınmış belli oldu


Larian Studios görselleştirmek kırıklığına uğramış

Larian, aktivite günlük düzeltmelerle yamalıyor yanı sıra hataları gideriyor, bunu söyledikten sonra Cuma günkü en sonuçlandırmak haber gönderisi için atölye, çözmek özetine Yine bir başka bir gözlemlemek ekledi:

Düzeltmelerden daha önce, bireysel yaratmadaki seçimlerinizle kişiye özel yarattığınız bir şeyi paylaşalım. Kişilik yaratmada en tanınmış seçimleri aldık yanı sıra yeniden inşa bir bireysel yarattık. Başta araştırma sistemimizin çalışmadığını düşündük! Yönetmek ettik yanı sıra çalıştığını ayrım ettik.

Tebrikler! Tipik Vault Dweller‘ı yarattınız. Kim ne kurumsal beyler. Size iblis gözleri, boynuzları yanı sıra Ayrıca kuyrukları verdik. Devasa bir görselleştirmek kırıklığına uğradık. Daha programcı olun, bunun için son derece çalıştık!

Kim oluyor nispeten çirkin beri oyunda tonlarca bireysel seçeneği sahip olmak. Oyuncular elfler, cüceler, tieflingler tercih son derece sayıda sofistike ırkı arasından çeşit yapabiliyorlar. Kim bağlamda oyuncuların kim seçimi aracılığıyla son derece standart düşündüğünü söyleyebiliriz.

Baldur’s Gate 3 şu kısa süreli tarihi erişim elde edin olarak bizlerin karşısına çıksa da şimdiden Fantazi/Yükümlülük Yapma organizasyon türünü seven dünya vasıtasıyla son derece beğenildi. 6 Ekim‘de PC için piyasaya sürülen aktivite Steam üzerinden 249 Türk Lirasına satın alabilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Baldur’s Gate 3 yapımcıları oyuncuları uyardı! – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply