Baldur’s Gate:EE ek paketi Siege of Dragonspear açıklandı

Baldur’s Gate:EE ek paketi Siege of Dragonspear açıklandı

29 Haziran’da sizlere Beamdog’un yenilediği Baldur’s Gate aktivite için bir ek paket anlaşma geleceğini oyunun sitesindeki aksine aracılığıyla öğrenmiştik.

Hemen şimdi ise Beamdog’un son zamanlarda aktivite ortaya sonuç ve ayrıca Baldur’s Gate: Enhanced Edition’ın bir ek paketi bizlere sunuldu. Siege of Dragonspear adlı kim ek paket anlaşma başlangıçta oyunun atmosferini aynen korurken yenilikler sunmaktan da destek kalmıyor.

Siege of Dragonspear bizlere BG I aracılığıyla BG II arasındaki atlama zamanda neler olduğunu anlatacak ve ayrıca 2 organizasyon ile çevrili bir web bağlantısı kuracak.

İlk oyunda üvey kardeşimiz ve ayrıca baş düşmanımız Sarevok’u öldürdükten daha sonra dakika oyunda Irenicus’un zindanında uyanıyorduk ve ayrıca 15 seneye Yerel alan bir zamandır o zindana tam olarak nasıl düştüğümüzü, Sarevok’u öldürdükten daha sonra neler olduğunu bilmiyorduk. Başına ne {kadar} organizasyon kaçınılmaz olarak partimizdeki bütün karakterlerin sonrasında yaptıkları yazsa da son derece da Beceriler içermiyordu.

Screenshot_3

Hemen şimdi Siege of Dragonspear aracılığıyla o boşluğu dolduracağız. Ek paket anlaşma bizlere son zamanlarda bölgeler açıp son zamanlarda vahşi hayvanlar sunacak. Taze eşyaların da olacağı oyunda son zamanlarda maceralar da bizi bekleyen. Yaşlı dostlarımız destek dönerken 4 son zamanlarda NPC de bizleri bekleyen kesinlikle olacak. Infinity Engine’in güçlendirilmiş versiyonu aracılığıyla sunulacak organizasyon cilalanmış bir moda karşımıza çıkıyor. Aşağıdaki videoda da görebileceğiniz tercih Sağlık çubukları ciddi ekranda karakterin ileri gözüküyor.

Screenshot_2

Shaman sınıfı oyuna entegre kılıf. Kendi da kendisine has eşyaları, görevi bulunacak. Oyundaki multiplayer yöntem da elden geçirilip güçlendirilmiş durumda. Sonuçta rapor modunda komplikasyon ayarında bütün aktivite Game Over ekranları olmadan oynayabileceksiniz. Beamdog’a bağlı olarak Dragonspear’ın ölçeği BG I ve ayrıca II için yapılan ek paketlerin toplamından daha büyükmüş.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Baldur’s Gate:EE ek paketi Siege of Dragonspear açıklandı

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply