Banggood üzerinde nasıl Slash’lanır? Slash’lamak ne anlama gelir?

Banggood üzerinde nasıl Slash’lanır? Slash’lamak ne anlama maaş?

Banggood, bildiğiniz seç Çin üzerinde dönüşüm yapan dünyanın en muazzam satın alma platformlarından bir birey. Yapı içerisinde belli tasarruf kampanyaları gerçekleştirerek kullanıcıları içerisine daha istisnai olarak karışım istiyor.


İlginizi çekebilir: 100 – 200 TL arası en gerçekten iyi (PL) doğru kablosuz kulaklıklar


Birkaç avantajları içerisinde barındıran sitemizde “Slash” adı bunu göz önünde bulundurarak ve ayrıca Türkçe’ye olarak kullanılmak için üretildi tabir anlamıyla “kamçılamak” diye çevirebileceğimiz bir sistemi bulunuyor. Kim program kullanıcıların tamamen ücretsiz varlık almalarını sağlıyor. Gerçekten, uygunsuz duymadınız, yer üzerinden “0 TL’ye yük karışık” ürünlere kurucu aslında olmak başarılabilir

Bangood üzerinde nasıl Slash’lanır? Ne yönetmek gerek?

Büyük ölçüde bunu göz önünde bulundurarak kim hizmetin özel cep telefonu ağ internet sitesi ve ayrıca firmanın IOS ve ayrıca Android için yayınlamış olduğu davranış versiyonlarında çalıştığını belirtelim. Tabii, masaüstünde de girebiliyorsunuz ama masaüstü versiyonun açılmadığına şahit oluyorsunuz.

Yer üzerinden varlık kazanç çok temel, buradaki linke tıkladıktan daha sonra link sizi “Slash” sayfasına gönderiyor. Web sayfası üzerinde birkaç “Slash”lanan mülk görüyorsunuz. Firmanın web sayfası içerisine karışık ettiği mülk onayla sayım eşliğinde desteklenmeye başlıyor. Bu nedenle ihtiyaç alıyor. Sonuçlandırmak talepleri de kısa ömürlü olarak verdiğim sayfadan görüntüleyebiliyorsunuz.

Banggood sistemine git için üyeliğinizi tamamlayın, geliştirmek aslında olmak ve ayrıca ürünü tamamen ücretsiz temin etmek için “Help to Slash“ tuşuna musluk. İşte kim {kadar}! Ekip çalışması için yer, sizden hiçbir tazminat ihtiyaç etmeyecek.

Banggood Slash üzerinde yeter talebi alırsa bedava!

Hemen şimdi yapmanız gereken ise belirtilen dönem sağa ürünün “yeter talebi” alıp almamasını niyet etmek. Eğer, yeter ihtiyaç alınırsa, varlık “tamamen ücretsiz” olarak sepetinize düşecek. Böylelelik satın alma vermeye telefonda hale servet. Talebin belirtilen dönem sağa yeter hale gelmesini istiyorsanız, bunlara ek olarak web sayfası üzerinden link alarak ürünlerinize arkadaşlarınızın da geliştirmek vermesini sağlayabilirsiniz.

Açıkçası de kim program içerisine çekici ürünlerin de düştüğünü söyleyebilirim. Inci beyazı fırçasından saatte, saatten gözlüğe {kadar} Ayrıca ve ayrıca Ayrıca gezi kanatlarına {kadar}, birçok bin türlü eşya kim sayfada 0 TL’ye alınabilir hale gelmeyi bekleyen.

Siz de eğer, bedava varlık satın toplamak ya da bir ürünün bedava olmasını teklif istiyorsanız, Banggood’un Slash sistemini kullanabilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Banggood üzerinde nasıl Slash’lanır? Slash’lamak ne anlama gelir?

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply